Jogas nodarbības ir noslēgušās!

Ir noslēgušās jogas nodarbības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” ietvaros. Nodarbības vadīja sertificēta jogas pasniedzēja Karīna Kliesta. Tās norisinājās no 2. februāra līdz 27. martam (kopumā 24 nodarbības). Šo nodarbību mērķis bija mudināt iedzīvotājus pievērsties fiziskajām aktivitātēm un mainīt dzīvesveida paradumus.

Nodarbībās iekļautie jogas vingrojumi tika vērsti uz dalībnieku vispārējās veselības stiprināšanu, fizisko kustību veicināšanu, organisma dabiskā līdzsvara atjaunošanu. Nodarbības sastāvēja no fiziskajiem vingrinājumiem, relaksācijas, meditācijas un elpošanas prakses.

Kopumā projekta ietvaros Jogas nodarbības apmeklējuši 424 dalībnieki.

Paldies dalībniekiem par aktīvo dalību un izrādīto interesi!Informāciju sagatavoja: Projekta koordinatore Madara Krauze

Tālr. 29320572; e-pasts;