Jautājumu un atbilžu spēle visai ģimenei “Ģimeņu viktorīna”

Jautājumu un atbilžu spēle visai ģimenei “Ģimeņu viktorīna”

20. maijā plkst. 18.00  Brenguļu Kultūras namā notiks jautājumu un atbilžu spēle visai ģimenei “Ģimeņu viktorīna”. Pasākuma mērķis – apvienot ģimenes, satuvināt jauniešus ar vecākiem, kā arī kopā labi pavadīt laiku.

Pavisam viktorīnai tiks sagatavoti 90 jautājumi. Spēle notiks, izmantojot “Kahoot” aplikāciju. Spēlei būs trīs daļas, starp kurām dalībnieki varēs baudīt mūziku un atmosfēru. Viktorīnas laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīt Valmieras novadu, pārbaudīt savas zināšanas jautājumos par  filmām un multfilmām, kā arī iepazīt populārākos Valmieras novada tūrisma objektus. Visas šīs tēmas un jaunās zināšanas noderēs arī vēlāk, piemēram, plānojot ģimenes ekskursiju vai kopīgu kino vakaru.

Pasākuma laikā būs pieejams fotostūris, kur uzņemt jaukas bildes kopīgajam ģimenes albumam. Mazākajiem dalībniekiem būs pieejams bērnu stūrītis, kur radoši darboties un spēlēties. Starp viktorīnas daļām dalībniekus ar muzikālām pauzēm priecēs muzikants Guntars Aizupietis.

Pasākumu ar dažādām balvām atbalsta vietējie uzņēmēji – lieliskā ģimenes atpūtas vieta koka skulptūru parks “Beverīnas labirinti”, aktīvās atpūtas spēle “Shooter” lāzerparks, gardā Trikātas šokolāde “R Chocolate”, Koka darbu meistars “Woody shop”, zemnieku saimniecība “Cīruļi” un stādaudzētava “Krūzes”, kā arī dalībniekus ar kādu gardu našķi cienās pavārīte Inguna Vilka.  

Mūsdienās nereti ģimenēs pietrūkst kopā pavadīts laiks, sarunas un komandas gars. Īpaši starp jauniešiem un vecākiem. Šis pasākums būs lieliska iespēja katrai ģimenei apvienot savus spēkus un vairāk satuvināties, caur kopīgu, interesantu un izglītojošu viktorīnu.

Pasākums realizēts ar Valmieras novada pašvaldības jauniešu iniciatīvu projektu konkursa atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Samanta Amanda Irbe