Jaunumi mājražotājiem, amatniekiem, viesu namu saimniekiem un meistarklašu vadītājiem

Veikals "Neonija"

Valmieras novada amatnieku un mājražotāju, kā arī pircēju ērtībām, Stacijas ielā 49, Valmierā 15. aprīlī tiks atvērts veikals “Neonija”, kurā savas preces un ražojumus aicināti izvietot Valmieras novada amatnieki un mājražotāji. Interesentiem aicinājums atsaukties un sazināties ar veikala vadītāju Indru Ceriņu, tālr. 20399039.

Lai vēl vairāk popularizētu Valmieras novada viesu uzņemšanas vietu, lauku saimniecību un meistarklašu vietu piedāvājumu, Valmieras novada pašvaldība veido interaktīvu karti “Viesu un meistarklašu vietas Valmieras novadā”. Kartē būs iespējams atrast uzņēmējus, kuri uzņem pie sevis viesus, rīko degustācijas, meistarklases, ekskursijas, pārdod savu produkciju uz vietas saimniecībā vai ražotnē, izrāda savu saimniecību, iepazīstinot, kā top produkti vai amatniecības izstrādājumi, kā arī uz vietas piedāvā tos iegādāties. Aicinājums visiem viesu namu saimniekiem un meistarklašu vadītājiem tuvākajā laikā precizēt nepieciešamo informāciju ievietošanai interaktīvajā kartē! Lūgums sazināties ar Valmieras novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciālisti Gunu Ķiberi, e-pasts: .

Līdz 20. aprīlim vēl ir iespējams pieteikties uz apmācību semināru 27. aprīlī no plkst.10.00 līdz 17.00 Rūjienas Tautskolā – “Pārtikas produktu iepakojumu tendences un inovācijas”. To vadīs Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Pārtikas tehnoloģiju fakultātes Tehnoloģiju un zināšanu pārneses nodaļas vadītāja Sandra Muižniece- Brasava.  Otra semināra nodarbība paredzēta maijā (datums tiks precizēts seminārā), kad notiks pieredzes apmaiņas brauciens uz Jelgavu –  LLU, lai klātienē iepazītos ar tehnoloģijām un iepakojumu iespējām laboratorijās. Papildus informācija un pieteikšanās pie Gunas Ķiberes, tālr. 29464888.

10. maijā no plkst.17.00 līdz 19.00 Rūjienas Tautskolā notiks praktiska nodarbība “Dāvanu iesaiņošana”, ko vadīs Lana Blūma. Aicinām pieteikties, lai smeltos idejas jauniem dāvanu un ražoto preču iesaiņojumiem. Aicinām ņemt līdzi savu ražojumu, lai piemeklētu interesantāko risinājumu. Pieteikties pie Gitas Zariņas tālr.26397236.  Semināri un nodarbības dalībniekiem ir bez maksas, tos apmaksā Valmieras novada pašvaldība.