Jauniešus ar interesi uzņēmējdarbībā aicina pieteikties dalībai pasākumā “Iedvesmas stāstu forums”

Iedvesmas stāstu forums

Lai veicinātu jauniešu interesi par uzņēmējdarbību, Vidzemes Augstskola sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru, Ventspils Augstskolu un ar jauniešu platformas “Visas Iespējas” atbalstu organizē bezmaksas pasākumu jauniešiem – “Iedvesmas stāstu forums”. Pasākums norisināsies 10. martā plkst. 17.30 tiešsaistē programmas “Vidzemes inovāciju programma studentiem” jeb “VIPs” ietvaros. Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja dzirdēt jauno uzņēmēju personīgos stāstus, tādējādi veicinot jauniešos interesi par biznesa ideju attīstīšanu un iesaisti uzņēmējdarbībā.

Pasākuma ietvaros dalībniekiem būs iespēja dzirdēt pieredzes stāstus, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus četriem dažādiem uzņēmējiem – personīgās izaugsmes kustības “HiPotential.lv” veidotājam Kristapam Kravalim, uzņēmuma “Helve” līdzdibinātājai un “Future Hub” vadītājai Marijai Ručevskai, 3D printēšanas uzņēmuma “GrandStand” dibinātājam Edgaram Dimantam un uzņēmuma “Learn IT” līdzdibinātājai Elīnai Raženai. Uzņēmēji dalīsies gan ar saviem pieredzes stāstiem, gan vērtīgākajām atziņām un kļūdām, kas pieļautas attīstot savas biznesa idejas. Jaunie uzņēmēji atklās arī savu “veiksmes formulu”, kas palīdzējusi grūtībās nepadoties un turpināt virzīties pretī nospraustajiem mērķiem.

“Šī programma ir veidota tā, lai maksimāli nodrošinātu augstas kvalitātes atdevi gan no jauniešu, gan uzņēmēju puses. Lai nodrošinātu pēc iespējas jaudīgākas jauniešu komandas, aicinām ikvienu interesentu piedalīties “Iedvesmas stāstu forumā” (10. martā) un gaidāmajā hakatonā (18. martā). Šo pasākumu laikā programmas vadība sniegs vissīkāko informāciju, piedāvās iespēju tikties ar mentoriem un ekspertiem, kas soli pa solim izvedīs cauri komandu veidošanas procesam. Aicinām ikvienu – neatkarīgi, vai jaunietim jau ir komanda, vai nav, neatkarīgi, vai ir ideja vai nav – piedalīties programmas piedāvātajos pasākumos un būt informētam jau no pirmajiem soļiem,” uzsver Vidzemes Augtskolas projekta vadītāja Līga Landrāte-Krūmiņa.

Šīs programmas mērķis ir divu gadu garumā nodrošināt kompleksu atbalsta programmu jauniešiem, kuri būs gatavi risināt uzņēmumu dotos izaicinājumus vai darboties pie savas inovatīvās biznesa idejas attīstīšanas. Darbojoties programmā, jaunieši varēs saņemt stipendijas un grantus idejas attīstībai, savukārt, labākajām komandām un individuālajiem dalībniekiem būs iespēja saņemt arī naudas balvu. Šī programma ir atvērta jebkuram studentam, vidusskolu pēdējo klašu vai tehnikuma audzēknim, jo darbs pārsvarā tiks plānots starpdisciplinārās komandās, kurās katram būs iespēja atrast savu lomu.

Vairāk informācijas par pasākumu, kā arī reģistrēšanos dalībai var atrast https://ej.uz/iedvesmas-stastu-forums , kā arī sekojot jaunumiem par “VIPs” programmu Facebook lapā: https://www.facebook.com/VIPs.inovaciju.programma

Projekta partneri: Vidzemes Augstskola, Valmieras Attīstības aģentūra, Ventspils Augstskola.

ERAF līdzfinansēts projekts “Vidzemes inovāciju programma studentiem – VIPs”  Nr. 1.1.1.3/21/A/009 

Informāciju sagatavoja: “Visas Iespējas” projektu vadītāja Anna Kanepone