Jauniešu koris “Skan” ielūdz uz koncertu “Man Ziemassvētki”

23.decembrī plkst. 19.00 uz koncertu “Man Ziemassvētki” Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā ielūdz jauniešu koris “Skan” (mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča, diriģents Rūdolfs Bērtiņš).

Koncertā kopā ar kori “Skan”, solistiem Agnesi Pauniņu, Jāni Kurševu, Mariusu Grenci, Sabīni Bērziņu, Noru Urbāni, Aleksandru Aleksi Tuņķeli, Brass.EDU pūtēju kvartetu (Kārlis Rērihs, Edgars Bārzdiņš, Edgars Švembergs, Lauris Zvejnieks), Ernestu Mediņu (sitaminstrumenti) un ērģelnieci Līgu Ivāni, īpašo Ziemassvētku stāstu izstāstīs aktieris Mārtiņš Meiers.

Koncerta pirmajā daļā skanēs Ziemassvētku melodijas, populāras un mazāk zināmas dziesmas Valta Pūces aranžijās pūtēju kvartetam, sitaminstrumentiem, ērģelēm, korim un solistiem, savukārt koncerta otrajā daļā varēs izdziedāties visi klausītāji, kopā dziedot pazīstamas un mīļas dziesmas Ziemassvētku noskaņās.

Koncerta mākslinieciskais vadītājs Rūdolfs Bērtiņš pastāstīja: “”Man Ziemassvētki” būs eksperimentāla skaņu spēle un noskaņu virtene baznīcas velvēs. Iespēja sajust vienam otru, saklausīt sevi, sadzirdēt. Baznīcā smaržos pēc koristu pašceptām piparkūkām, sirdis piepildīs sajūtu radītais siltums un dvēselē iemirdzēsies prieks.”

Ieeja par ziedojumiem.