Jauniešu koris “Skan” aicina uz Mārtiņa Freimaņa dziesmu koncertprogrammu “Tu esi mans draugs…”

Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan” ielūdz uz Mārtiņa Freimaņa dziesmu koncertprogrammu “Tu esi mans draugs…” 3.martā plkst.16.00 Valmieras Kultūras centrā. Koncertā koris “Skan” (mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča, diriģents Rūdolfs Bērtiņš, koncertmeistare Līga Ivāne), solisti, pavadošā grupa un mūsdienu deju grupa “Baltā” (vadītāja Linda Mīļā) izdziedās un izdejos Mārtiņa Freimaņa skaistākās un iemīļotākās dziesmas “Dzīve kā košums”, “Kad Ēģiptē sniegs”, “Paspēlēsim paslēpes”, “Zvaigžņu kabarē” un daudzas citas.
Koncertā piedalīsies:
Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan”
Solisti – Nora Urbāne, Aleksandrs Aleksis Tuņķelis un Regnārs Nerips
Pavadošā grupa – Pauls Arnicāns, Māris Orehovs, Didzis Soste, Viesturs Samts
Mūsdienu deju grupa “Baltā”
Koncerta mākslinieciskais vadītājs – Rūdolfs Bērtiņš
Biļetes: 5-7 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un elektroniski www.bilesuparadize.lv .