Jauniešu ideju laboratorijā “Ezīša miga” savākts atbalsts 1068 EUR apjomā

Ezītis šogad žiperīgs, ziemas guļai ieguvis rekordlielu atbalstu no visiem Ezīša telts apmeklētājiem.
Valmieras pilsētas dzimšanas dienas laikā notika Valmieras novada fonda (VNF) Jauniešu ideju laboratorijas ikgadējā labdarības akcija “Ezīša miga”, kurā laboratorijas dalībnieki papildināja projektu konkursa “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2021” krājkasīti par 1068 eiro!

Labdarības akcijas laikā Valmierieši un pilsētas viesi varēja atnākt uz Ezīša migu, veikt laimīgo griezienu un tā izlozēt kādu no Ezīša atbalstītāju sarūpētajiem labumiem. Šogad VNF JIL jaunieši bija īpaši pastrādājuši– balvu fondā bija 400 lieliskas dāvanas no Vidzemē zināmiem uzņēmumiem. Tāpēc arī ieguvums ir lielāks nekā citkārt, par ko pašiem jauniešiem ir liels prieks.

Pasākumā piesaistītā nauda jau pavasarī tiks ieguldīta Valmieras novada jauniešu iniciatīvās, palīdzot tās realizēt projekta konkursa “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2021’’ ietvarā. Līdz šim, pateicoties VNF JIL atbalstam, jau ir īstenotas vairāk nekā 40 jauniešu idejas, tai skaitā atjaunota Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas teātra klase, izvietotas kukaiņu mājiņas Valmieras bērnudārzos, radīts vingrojamo stieņu komplekss pie Valmieras tehnikuma, noticis Rūjienā teātra festivāls, izveidotas atpūtas vietas Rencēnu pamatskolā, Rūjienas un Mazsalacas vidusskolā,Valmieras Jauniešu mājā iegādāta jauna virtuve u.c.

Par veiksmīgu labdarības akcijas “Ezīša miga” norisi lielu paldies sakām ikvienam Ezīša viesim, laboratorijas jauniešiem, Valmieras Kūltūras Centram par nodrošināto atrašanās vietu Valmieras pilsētas svētku laikā un uzņēmumiem:
ZEMESSARDZES SPECIĀLO PSIHOLOĢISKO OPERĀCIJU ATBALSTA VADS, SIA “Abula”, Brenguļu alus darītava, SIA ‘’R.AU’’ Autokopšana, SIA “Austris AG”, cigoriņu kafeja “Alīda”, SIA ‘’CIETAIS RIEKSTS’’, fonds “Iespēju tilts”, Valmieras TIC, Skrīveru saldumi, skaistumkopšanas salons “Tadum”, SIA „Aktīvā tūrisma centrs Eži”, SIA “Zarupi”, Vaidavas keramika, ELES Baloni, pilsētas galerija “Valleta”, Valmiermuižas alus darītava, SIA “Vidzemes koncertzāle Cēsis”, AS ‘’Latvijas valsts meži’’, SIA ‘’TEHAUTO’’, IK Aeterna, SIA “Valmieras ūdens”, LILLLASLAVENDER, SIA „GANDRS”, Gaujas Tramvajs, SIA “ARTIFEX PLUS”, ‘’Tipogrāfija Līga’’, Valsts policija, Vidzemes papīrs, Shpats and sons SIA , SIA ‘’WoodHeart’’, apgāds “Zvaigzne ABC”.

Papildu informācija:
Undīne Blumberga
Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas koordinatore
Tālrunis: 20009979; e-pasts:
http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/