Jauniešiem iespēja pieteikties bezmaksas dalībai festivālam “Projektu nakts 2023”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus līdz 2. jūlijam pieteikties radošam, jaudīgam un iedvesmas pilnam bezmaksas festivālam “Projektu nakts 2023”, kas norisināsies no 10. līdz 11. augustam Latvijas jauniešu galvaspilsētā 2023 – Bauskā. Diennakts laikā varēs uzzināt par iespējām iegūt finansējumu savu ideju attīstībai, pilnveidot projektu rakstīšanas prasmes, satikt domubiedrus, kā arī mācīties un iedvesmoties no zinošiem ekspertiem.

Diennakts laikā būs iespēja uzzināt par iespējam iegūt finansējumu savu ideju attīstībai, pilnveidot projektu rakstīšanas prasmes, satikt domubiedrus, kā arī mācīties un iedvesmoties no zinošiem ekspertiem. Ja jauniešiem un Jums ir ideja un vēlaties saprast, kā to pārvērst īstā projektā, iepazīt dažādu projektu pieredzes stāstus un iedvesmoties – šī ir lieliska iespēja, ko nevar laist garām! Vairāk par festivālu JSPA mājaslapā.

Pieteikties aicinātas organizāciju (biedrību vai nodibinājumu), iestāžu (skolas, augstskolas, t.sk. skolēnu/studentu pašpārvaldes, jauniešu centri u.tml.) un neformālās jauniešu interešu grupu (domubiedri, interešu grupa, vienaudži)* komandas 2-3 cilvēku sastāvā, no kuriem:

  • 1-2 ir jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem;
  • 1 ir organizācijas, iestādes pārstāvis vai neformālās grupas līderis*, kurš pasākuma ietvaros ir atbildīgs par savas komandas dalībniekiem.

*Ja komandu veido neformālā jauniešu interešu grupa, visiem jauniešiem ir jābūt pilngadīgiem (sasniegušiem vismaz 18 gadu vecumu) un jāvienojas savā starpā par komandas līderi (komandu atbildīgo personu).”

Priekšroka tiks dota dalībniekiem bez pieredzes vai ar nelielu pieredzi programmas “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu īstenošanā.

Reģistrēties iespējams līdz 2023. gada 2. jūlijam, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu. Dalībnieki, kuri pēc pieteikšanās tiks apstiprināti festivālam, līdz 2023. gada 18. jūlijam saņems papildu informāciju uz pieteikuma anketā norādīto e-pasta adresi.

Šī gada festivāla “Projektu nakts” programma ietvers:

  • interaktīvas darbnīcas un izglītojošas aktivitātes par “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmām,
  • meistarklases,
  • projektu darbnīcas par projekta veidošanas soļiem un laba projekta pamatiem,
  • projektu pieredzes stāstus,
  • un citas aizraujošas aktivitātes, kas iederās īstā vasaras festivālā.

Visa pasākuma laikā dalībnieki tiks atbalstīti programmas “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu pieteikumu sagatavošanā. Dalībniekiem būs iespēja konsultēties ar zinošiem neformālās izglītības treneriem (mācību vadītājiem) un JSPA ekspertiem. Varēs iepazīt Jauniešu apmaiņuJaunatnes līdzdalības projektu un Solidaritātes projektu būtību un savu ideju pielāgot kādam no šiem projektu veidiem. Kā arī uzzināt par iniciatīvu “DiscoverEU”, kas ik gadu pilngadību sasniegušiem eiropiešiem sniedz iespēju bez maksas ceļot pa Eiropu, palīdzot izprast Eiropas daudzveidību, iepazīt Eiropas kultūras bagātību un iegūt jaunus draugus.

“Projektu nakts” dalībniekiem rudenī būs iespēja turpināt izstrādātās projekta idejas pilnveidē, piedaloties projektu darbnīcās, kuru laikā tiks detalizēti izstrādāts projekta pieteikums, lai jau 2023. gada oktobrī startētu projektu konkursā un saņemtu finansējumu ideju realizācijai.

Gaidīsim Jūsu un komandas pieteikumus! Jautājumu gadījumā, droši rakstiet  vai zvaniet 67358066!

Informāciju sagatavoja
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra