Jauniešiem iespēja īstenot savas idejas šajā vasarā un rudenī līdz 1000 eiro

Konkurss “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2023”

Arī šogad Valmieras novada fonds (VNF) dod iespēju jauniešiem īstenot savas idejas vasaras un rudens laikā! Viss, kas tikai jāpaveic, ir:

  • jāatver VNF mājaslapa www.vnf.lv;
  • sadaļā “Jauniešiem” jāizvēlas konkurss “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2023”;
  • un tiešsaistē jāaizpilda idejas pieteikums (iesakām gan pirms tam iemest aci arī konkursa nolikumā).

Kā jau katru pavasari arī šogad VNF kopā ar jauniešiem izsludina konkursu jauniešu idejām. Tās var iesniegt gan individuāli, gan grupās, arī klases, pulciņu vai citas jauniešu apvienības. Vairāk priecāsimies par ilglaicīgu un paliekošu objektu izveidi, tomēr priecāsimies atbalstīt arī dažādus pasākumus, kā arī sociālas un sabiedriskas aktivitātes. Vislabāk – ņem un pārsteidz mūs!

Turklāt – esam kāpuši soli uz priekšu un sagatavojuši pieteikuma veidlapu tiešsaistē – vari to iesākt pildīt, saglabāt, cik tālu esi ticis, un, kad būsi pabeidzis, iesniegt to mums tiešsaistē! Vairs nekādu papildu veidlapu un pieteikumu e-pastos, vai nav lieliski?

Tiešsaistē aizpildītā pieteikumu anketa jāiesniedz līdz 25. maija pusnaktij jeb plkst. 23.59. Maija izskaņā konkursa komisija vēlēsies satikt idejas pieteicējus, lai aprunātos gan par to, kas uzrakstīts pieteikumā, gan par to, kas steigā varbūt piemirsies! Idejas īstenošanas laiks – šī gada vasaras un rudens laiks!

Nekavējies, sāc domāt, kā vasaru pavadīt, īstenojot foršās idejas sev un citiem! Ja pārdomu brīdī rodas jautājumi, noteikti vari ar mums sazināties, atrakstot savu jautājumu uz e-pastu: vai zvanot pa tālruni: 27820430 (Gundega).

Projekts “Atbalsts jauniešiem Valmieras novadā” tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds