Jauniešiem iespēja doties uz “Eiropas Lauku parlamentu”

Jauniešiem iespēja doties uz “Eiropas Lauku parlamentu"

Biedrība “Latvijas Lauku forums” meklē jauniešus, kuri sevi labprāt sauc par lauku kopienas pārstāvjiem un ir vecumā līdz 30 gadiem. Ja vēlies dalīties ar pieredzi kā jaunieši laukos spēj veicināt līdzsvarotu attīstību, tev ir idejas un tu vēlies tikt uzklausīts, piesakies!

Šis ielūgums tapis Erasmus+ projekta “Lauku jaunieši darbībā no vietēja līdz Eiropas līmenim” ietvaros. Projekta koordinatori ir desmit jauni lauku entuziasti, pārstāvot septiņas Eiropas valstis (Beļģiju, Grieķiju, Ungāriju, Latviju, Poliju, Spāniju un Zviedriju).

Ja atsūtīsi savu pieteikumu un tiksi izvēlēts:

  • varēsi satikt citus aktīvus jauniešus no lauku kopienām, kļūstot par jauniešu veidotas sadarbības platformas dalībnieku;
  • varēsi piedalīties savu spēju spēcināšanas pasākumos;
  • dosies uz Eiropas Lauku parlamentu, kas notiks Kelcē, Polijā no 12. līdz 15. septembrim;
  • tev būs iespēja kļūt par daļu no Eiropas Lauku parlamenta organizatoru komandas, kopā ar citiem jauniešiem organizējot un pašiem piedaloties “world cafe” sesijā, kuras rezultāti tiks prezentēti Briselē.

Gaidīsim tavu pieteikumu, ja:

  • esi no Beļģijas, Grieķijas, Ungārijas, Latvijas, Polijas, Spānijas vai Zviedrijas;
  • tavs vecums ir 18 līdz 30 gadi;
  • tev ir labas komunikācijas spējas angļu valodā (pieteikums un visas turpmākās aktivitātes būs angliski);
  • vēlies aktīvi piedalīties projekta īstenošanā un dalīties ar savu pieredzi.

Lai aizpildītu pieteikuma anketu, tev būs nepieciešams izveidot video.

Uzņem īsu video (maksimālais ilgums 1 min) par tēmu pēc saviem ieskatiem, parādot motivāciju, izaicinājumus vai vilšanos, stāstot vai rādot nākotni. Radošumam nav ierobežojumu! Mēs ieteiktu augšupielādēt sava pieteikuma video YOUTUBE un dalīties ar linku pieteikuma anketā tam paredzētajā vietā. Šeit būs instrukcija kā augšupielādēt video youtube.com un informācija par privātuma politiku. Pastāv 3 iespējas kā publicēt video youtube.com platformā, tev nepieciešams izvēlēties “Unlisted”, tādējādi video paliks privāts (redzēsi tikai tu), taču ja dalīsies ar saiti, varēsim redzēt arī mēs.

Reģistrējies ne vēlāk kā 30. jūnijā šeit.

Izvēlētie dalībnieki tiks ielūgti uz tiešsaistes “Welcome party” 7. jūlijā.

Erasmus+ projekta “Lauku jaunieši darbībā no vietēja līdz Eiropas līmenim” (RURBEST22) mērķis ir spēcināt un iepazīstināt ar dažādām pieredzēm lauku jauniešus no Beļģijas, Grieķijas, Ungārijas, Latvijas, Polijas, Spānijas un Zviedrijas, iesaistot kopīgās mijiedarbošanās aktivitātēs. Dalībnieki kļūst par daļu no starptautiskā sadarbības tīkla, apmainīsies ar labo praksi un iegūs iespēju ietekmēt Eiropas Savienības lauku politikas virzību. Projekts ilgst līdz 2023. gada janvārim. Vairāk informāciju par projektu var atrast šeit.

The project is financed with the support of European Commission’s “Erasmus+: Youth participation activities” administered in Belgium by International Youth Agency.

Kontaktinformācija:
Projekta koordinatore Latvijā
Zane Seredina
+371 27884787