Jaunieši aicināti pieteikties Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla mākslas un izglītības programmai

Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls, gatavojoties festivālam 2024. gadā, izsludina pieteikšanos starptautiskam mākslas projektam “Valmieras multimediju festivāla mākslas un izglītības programma jauniešiem”. Pieteikšanās līdz 6. aprīlim.

Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls, gatavojoties festivālam 2024. gadā, izsludina pieteikšanos starptautiskam mākslas projektam “Valmieras multimediju festivāla mākslas un izglītības programma jauniešiem”. Pieteikšanās līdz 19.aprīļa plkst. 23.59.

Vairāku mēnešu garumā dalībniekiem būs unikāla iespēja piedalīties mākslas darbu radīšanā kopā ar profesionāliem māksliniekiem un jauniešiem no Latvijas un Norvēģijas.

Vai es varu pieteikties?

Pieteikties aicināts jebkurš radošs jaunietis vecumā no 15 līdz 18 gadiem.

Nav svarīgi, vai savas radošās prasmes esi apguvis pašmācības ceļā vai mūzikas, mākslas vai dizaina skolā. Tev jābūt praktiskai pieredzei kādā no mākslinieciskās jaunrades formām – tēlotājmāksla, grafiskais dizains, foto, video, mūzika un kompozīcija, animācija, scenāriju veidošana, radošā programmēšana u.c. – un jārunā angļu valodā.

Kādi būs ieguvumi?

  • Jaunas prasmes, zināšanas un profesionālā pieredze dažādu multimediālu mākslas darbu veidošanā.
  • Iespēja realizēt savu radošo potenciālu un sadarboties ar profesionāliem māksliniekiem.
  • Iespēja pilnvērtīgi piedalīties dažādās projekta aktivitātēs, festivāla programmas sagatavošanā un pasākumu norisē.
  • Iespēja paplašināt savu starptautisko kontaktu loku.
  • Iespēja uzlabot savas komunikācijas, sadarbības un valodu zināšanas prasmes.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos dalībai projektā, jāsagatavo pieteikums, kas ietver:

  • Motivācijas vēstuli rakstiskā vai video formā (apjoms līdz 500 vārdiem rakstiski vai līdz 5 min video formā);
  • CV un/vai portfolio ar detalizētu radošo prasmju aprakstu.

Video vēlams izmantot kādu no video augušupielādes pakalpojumiem (YouTube, Instagram, Vimeo vai Facebook), e-pastā iekļaujot saiti uz video, savukārt rakstiskās pieteikuma daļas iekļaujamas pašā vēstulē vai pievienojamas kā pielikumi.

Ja tev ir nerealizēta vīzija vai konkrēta ideja kādam multimediālam mākslas darbam, tad pastāsti mums par to savā pieteikumā!

Pieteikums jānosūta līdz 19. aprīlim festivāla organizatoriem uz e-pastu . Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinies ar mums, rakstot uz e-pastu .

Otrais Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls norisināsies 2024. gada februārī Valmierā. Festivāla ietvaros tiks izrādīta bagātīga multimediju programma, ko papildinās lekcijas, diskusijas un citi pasākumi.

Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.–2021. gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” ietvaros tiek īstenots projekts “Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla mākslas un izglītības programma jauniešiem” (projekta Nr. EEZ/2022/2/14). Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Informāciju sagatavoja:
Elizabete Palasiosa,
Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla direktore
Story Hub