Jaunieši aicināti pieteikties dalībai deju uzvedumā “Rok’n Rullē”

Deju uzvedums Burtniekos

Augusta sākumā meistarklasēs nu jau septīto gadu pēc kārtas Burtniekos un Ēvelē pulcēsies vietējie novada jaunieši un deju skolas “Dzirnas” dejotāji, lai gatavotos deju uzvedumam “Rok’n Rullē”, kas norisināsies 12. augusta vakarā plkst. 21.00 Burtniekos.

Dalībai deju meistarklasēs, kas horeogrāfa Agra Daņiļeviča vadībā norisināsies no 7. līdz 12. augustam, aicinām pieteikties aktīvus un dejojošus Valmieras novada jauniešus no 14 gadu vecuma. Pieteikšanās un sīkāka informācija, sazinoties ar:

  • Evelīnu Beizīteri (tālr. 28609101) – Valmieras pagasts;
  • Vēsmu Felkeri (tālr. 26346580) – Burtnieku pagasts;
  • Agitu Piebalgu (tālr. 29253744) – Rencēnu pagasts;
  • Diānu Krastiņu (tālr. 20264676) – Matīšu un Vecates pagasts;
  • Gunitu Vavžiku (tālr. 26124917) – Ēveles pagasts.

Deju uzvedums, kas notiks 12. augustā plkst. 21.00 Burtniekos, laukumā pie laivu kanāla, stāsta par to, ka rokenrols vienmēr būs dzīvs. Rokenrols neatstāj vienaldzīgu nevienu. Šī tendence ir kā skabarga acī visai padomju laika kultūrai. Biļetes iepriekšpārdošanā – EUR 10, norises dienā – EUR 12. Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja ir bez maksas. Aicinām!

Organizē Burtnieku Kultūras centrs, atbalsta biedrība “Pāvulēni”.