Jaunieši aicināti apmeklēt “Gudro ceļošanas skolu”

Vidzemes Augstskola sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Valmieras novada pašvaldības atbalstu ir izveidojusi astoņu nodarbību ciklu jauniešiem no 14 gadu vecuma “Gudrā ceļošanas skola”, kas norisināsies no 18.septembra līdz 30.oktobrim (sestdienās plkst.10.00–14.00).

Gudrā ceļošanas skola ir iespēja uzzināt, kas ir ceļojuma “mehānisms” – no kā sastāv ceļojums un kas nepieciešams, lai radītu savu neaizmirstamo piedzīvojumu, kā arī iespēja attīstīt iemaņas un prasmes, kas nepieciešamas kvalitatīvai ceļošanai un ceļojuma plānošanai, kvalitatīvai informācijas meklēšanai un pasniegšanai. Nodarbības notiks gan Valmierā, gan Cēsīs, Rīgā un dažādās vietās Valmieras novadā (transports tiek nodrošināts). Nodarbības vada tūrisma speciālists Grigorijs Salnits, katrā nodarbībā pieaicinot kādu vieslektoru.

Aicinām pieteikties jauniešus no 14 līdz 18 gadu vecumam līdz 14.septembrim šeit vai jautāt papildu informāciju, rakstot uz e-pastu .

Programma skatāma šeit.

Informāciju sagatavoja:
Vidzemes Augstskola