Jaunas nodarbības pavasarī Valmieras peldbaseinā

Valmieras peldbaseina jaunumi

Iestājoties pavasarim un siltākam laikam, parādās vēlme atsākt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Ja došanās garās pastaigās vai pārgājienos un skriešana nav priekš Tevis, bet par savu stihiju uzskati ūdeni, ieskaties Valmieras peldbaseina papildināto nodarbību klāstā:

Zumba bērniem ūdenī

Vingrošana ūdenī aktīvos mūzikas ritmos – šī nodarbība ir kā “ballīte baseinā”, brīvā un nepiespiestā atmosfērā aizraujošas mūzikas pavadībā. Treniņš pārvēršas par par izklaidi!

Sestdienās plkst. 9.40-10.20

Nodarbības cena: 9 EUR

Vingrošana ūdenī pieaugušajiem

Vingrošana ūdenī ir fizisko aktivitāšu veids, kad vienlaicīgi strādā visa muskulatūra. Ūdens temperatūra baseinā ir 8 – 9 grādus zemāka nekā ķermeņa temperatūra, kas veicina kaloriju patēriņu. Atrodoties ūdenī, organismā aktivizējas vielmaiņa, un rezultātā tiek iztērēts daudz vairāk enerģijas, nekā pie tāda paša darba vingrojot zālē. Nodarbībās izmanto gan ūdens pretestību, gan arī dažāda veida inventāru – nūdeles, speciālos cimdus, kāju manžetes, lai apvienotu spēka un kardio slodzi un jostas, lai varētu vingrot arī dziļajā ūdenī, pilnībā atbrīvojot mugurkaulu un nodarbinātu visas muskuļu grupas.

Sestdienās plkst. 10.30-11.15

Nodarbības cena: 9 EUR

SUP Fitness

SUP FIT – nodarbība, kuras laikā tiek nodarbināts gan prāts, gan ķermenis. Lai noturētu līdzsvaru, nepieciešams sagrupēties, kā rezultātā nepiespiestā veidā, tiek nodarbināta dziļā muskulatūra.  Vingrojot tiek izmantots savs ķermeņa svars veicot dažādus vingrinājumus – statiski dziļās muskulatūras vingrinājumi, kā arī dinamiski spēka izturības.

SUP nodarbības ir piemērotas jebkurai fiziskajai sagatavotībai ar vai bez SUP pieredzes.

Otrdienās plkst. 8.00-8.40

Nodarbības cena: 9 EUR

Peldētapmācība pieaugušajiem iesācējiem

Peldēt var iemācīties jebkurā vecumā! Šī ir iedrošinoša peldētapmācības nodarbība pieaugušajiem, kuri neprot peldēt un baidās no ūdens – mēs palīdzēsim spert pirmos soļus!

Sestdienās plkst. 9.00-9.40

  • 1 nodarbība 10 EUR
  • 4 nodarbības 36 EUR
  • 8 nodarbības 68 EUR

Plašāka informācija: Valmieras peldbaseins