Jaunajā gadā notiks vingrošanas nodarbības Brenguļos

Vingrošana Brebguļos

Lai Jauno gadu iesāktu aktīvi, iedzīvotāji ik pirmdienu, no 9. janvāra līdz 20. martam, aicināti piedalīties bezmaksas vingrošanas nodarbībās ar aerobikas elementiem Brenguļu Kultūras namā (“Avotkalni”, Brenguļi). Nodarbības ilgums būs viena stunda – no plkst. 18.30 līdz 19.30, un vingrošana plānota mūzikas pavadījumā ar vidēju un augstu intensitāti, ietverot vēdera, muguras muskulatūras attīstošos vingrinājumus, dažādus stiepšanās vingrinājumus.

Fiziskās aktivitātes sniedz iespēju gūt jaunu pieredzi, uzlabot fizisko un garīgo veselību. Tas ir labs veids kā atpūsties, baudīt draugu vai ģimenes kompāniju, reizē rūpējoties par savu labsajūtu. Dalībniekiem tiks nodrošināti vingrošanas paklājiņi.

NB! Grupa uz nodarbībām jau ir nokomplektēta!

Vingrošanas nodarbība 30. janvārī norisināsies no plkst. 20.00 līdz 21.00 (Precizēts 25.01.2023.)

Papildu informācija un pieteikšanās pie nodarbību vadītājas Lienes Nagles pa tālruni 26657099.

Nodarbības norisinās projekta Nr.9.2.4.2/16/I/051  “Veselas un veselīgas sabiedrības veicināšana Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā” ietvaros.

Logo ansamblis