Jaunais mūzikls “ZUM ZUM” būs skatāms arī Valmierā

Skanot aplausiem un ovācijām, pirmizrādi 10.oktobrī VEF kultūras pilī piedzīvojis jaunais mūzikls “ZUM ZUM”, un 10.novembrī mūzikls būs skatāms arī Valmierā, Valmieras Kultūras centrā.

Mūzikla izveidē apvienojušies divi komponisti – Raimonds Petrauskis un Nīderlandē dzīvojošā Laura Polence, stāstu radījuši Edgars Niklasons un Annija Putniņa, dziesmu tekstus – Andris Akmentiņš un Raimonds Petrauskis.
Dinamiski un atraktīvi profesionālas radošās komandas sniegumā tika izdziedāts un izdejots kāda kamerkora sapnis mūsdienīgā vidē. Latīņu un svinga ritmi, franču šansons, hip hops un džezs – mazliet neierasti dzirdēt kora sniegumā šos tik dažādos mūzikas stilus, kas kopā ar ekspresīvajām dejām sniedza muzikālu un emocionālu baudījumu ikvienam.
Viena no galveno lomu izpildītājām ir dziedātāja Aija Vītoliņa: “ Man ir taujāts kura ir galvenā loma, un atbilde ir – kora diriģents, kuru ataino lieliskais dziedātājs Andris Ābelīte. Bet tagad saprotu, ka galvenajā lomā ir viss koris. Režisoram ir izdevies radīt tādu kā vienotu tēlu, kas sevī apvieno tik daudzus un dažādus cilvēkus un situācijas. Viss kā dzīvē.”
Mūziklā ZUM ZUM piedalās īsts “zvaigžņu koris” – Andris Ābelīte, Aija Vītoliņa, Baiba Renerte, Annija Putniņa, Katō, Elizabete Zagorska, Elīna Ose, Toms Kalderauskis, Emīls Kivlenieks, Latvijas leļļu teātra aktieri Anrijs Sirmais un  Elīna Bojarkina, kā arī ļoti talantīgie Eduards Rediko, Edvards Grieze, Austra Kozuliņa, Emīls Gilučs, Artūrs Biķernieks, Sarma Liede un Markuss Rūtentāls.  Uz skatuves arī spēcīgs instrumentālistu sastāvs – Raimonds Petrauskis, Ernests Mediņš, Dāvis Jurka un Jānis Rubiks.
Izrādes režisors un scenogrāfs Edgars Niklasons, horeogrāfs Rolands Meržejevskis, kostīmu māksliniece – Odetta Birmane, vokālā pedagoģe – Annija Putniņa. Izrāde top ar VKKF atbalstu.
Biļetes iepriekšpārdošanā – Biļešu Paradīzē.

Informāciju sagatavoja Maija Tālberga,
PRODUCENTU GRUPA 7