Jaunā mācību gada atklāšana Valmieras Sporta skolā

Valmieras Sporta skola

5. oktobrī Valmieras Sporta skolas jaunie audzēkņi enerģiski un sportiski Jāņa Daliņa stadionā atklāja 2023./2024. mācību gadu.

Šogad treniņus profesionālās ievirzes izglītības sporta programmās uzsāka 185 bērni 7 sporta veidos un 11 grupās – BMX riteņbraukšanā, florbolā, futbolā, hokejā, orientēšanās sportā, peldēšanā un vieglatlētikā. Kopumā Valmieras Sporta skolā mācās vairāk nekā 1200 jaunie sportisti.

Ja ikdienā bērni treniņus katrs aizvada savā sporta bāzē, tad šī bija lieliska iespēja satikties, iepazīties un tuvāk sadraudzēties, pārbaudot spēkus dažādas aktivitātēs un atbalstot viens otru uzdevumu veikšanā. Arī vecākiem bija iespēja manēžas tribīnēs līdzi just bērniem viņu pirmajās sacensībās.

Dienas noslēgumā uzvarēja draudzība un ikviens saņēma piemiņas dāvaniņu un diplomu no Valmieras Sporta skolas ar uzrakstu “Priecājamies Tevi saukt par mūsējo!”.