Jāņa Daliņa stadionā notiks Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā 2023

Valsts Prezidenta balvas izcīņa 2023

Kopš 1995. gada Valsts Prezidenta balvas izcīņa ir vienas no vērienīgākajām un tradīcijām bagātākajām sacensībām Baltijā, kas vēsturiski norisinās savā mājvietā – Jāņa Daliņa stadionā, Valmierā.

No 4. līdz 5. augustam norisināsies jau 29. Valsts Prezidenta balvas izcīņas sacensības, kas vienlaikus būs arī 60. Baltijas valstu komandu čempionāts.

Aizvadīto gadu laikā šīs sacensības ir iemantojušas augstu vadošo Baltijas sportistu uzticību, liekot tiem atgriezties gadu pēc gada. Tā ir lieliska iespēja redzēt ne tikai Latvijas vadošos vieglatlētus, bet arī Eiropas un Pasaules klases atlētus no Igaunijas un Lietuvas.

Divu dienu garumā Baltijas valstu spēcīgākie vieglatlēti cīnīsies par čempiona tituliem kā individuālajās disciplīnās, tā par spēcīgākās komandas titulu. Kā jau ierasts, sacensības solās būt aizraujošas, jo daudzi sportisti izmantos iespēju, lai parādītu savu labāko sniegumu pirms došanā uz Eiropas U20 čempionātu Jeruzālemē un Pasaules čempionātu Budapeštā.

SACENSĪBU PROGRAMMA:

Jaunākajai informācijai iespējams sekot līdzi Latvijas Vieglatlētikas savienības Facebook lapā publicētā pasākuma diskusiju sadaļā.

Divu dienu ieejas maksa sacensībās pieaugušajiem ir 5 EUR.


Divu dienu ieejas maksa sacensībās ir 3 EUR:
– skolēniem, uzrādot apliecinošu dokumentu.;
– studentiem, uzrādot apliecinošu dokumentu.


​​​​Bezmaksas ieeja ir šādām personu grupām:
– Bērniem līdz septiņu gadu vecumam;
– Personām ar ielūgumiem, uzrādot tos digitālā formātā;
– Personām ar īpašām vajadzībām, uzrādot apliecinošu dokumentu;
– Senioriem, uzrādot apliecinošu dokumentu.

Visiem skatītājiem ieeja stadionā tiks organizēta pa A ieeju, tālāk dodoties uz reģistratūru. Ikvienam būs iespēja iegādāties ieejas biļeti, saņemot aproci vai to saņemt, uzrādot ielūgumu.