Jāņa Daliņa stadionā notiks Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās

Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās

20. un 21. maijā Valmierā notiks Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās. Divu dienu garumā Jāņa Daliņa stadionā cīnīsies Baltijas spēcīgākie daudzcīņnieki 3 vecumu grupās: U16, U18 un U20. Cīņa risināsies ne tikai par Baltijas čempionu tituliem, bet arī par punktiem, kas sekmēs uzvarētāju noskaidrošanu komandu kopvērtējumā.

Latvijas izlases sastāvā redzēsim aizvadītā gada Baltijas komandu čempionāta uzvarētāju Gerdu Keriju Dreimani (U20). Jāpiemin, ka 2022. gada Baltijas komandu čempionātā daudzīņās, kas norisinājās Igaunijā, Dreimanei izdevās izpildīt kvalifikācijas normatīvu uz Pasaules U20 čempionātu Kolumbijā. Tāpat redzēsim arī aizvadītā gada trešās vietas ieguvēju U18 vecuma grupā Andri Skadiņu, kurš šogad jau startēs U20 konkurencē, bet no Valmieras Sporta skolas Latvijas izlases sastāvā U16 konkurencē startēs Dāvis Bāliņš. Ar pilnu Latvijas izlases sastāvu iespējams iepazīties šeit.

Sacensību atklāšana 20.maijā plkst. 12.45.

Sacensību programma apskatāma ŠEIT.

Informācija: athletics.lv