Jāņa Daliņa stadionā aizvadīts Latvijas čempionāts telpās

Latvijas čempionāts vieglatlētikā

17. un 18. februārī Valmierā, Jāņa Daliņa stadiona manēžā aizvadīts Latvijas pieaugušo čempionāts vieglatlētikā. Mūsu sportistiem sacensībās divi čempionu tituli un abi izcīnīti augstlēkšanā.

Vispirms augstlēkšanas sektorā iepriecināja Kristīne Siksaliete, labojot savu personīgo rekordu par 4 cm – pārvarot 1,78m un izcīnot pārliecinošu uzvaru. Čempionāta lielākais pārsteigums bija Edvarda Leokes izcīnītā uzvara augstlēkšanā ar personīgo rekordu 2.02m. Augstlēkšanas sektorā izcīnīta vēl viena medaļa – pārvarot 2 metru augstumā novietoto latiņu, bronzu izcīnīja Valmieras Sporta skolas vieglatlētikas treneris Reinis Krēgers. Reinim otra bronzas medaļa tāllēkšanas sektorā- 7.00m.

60m barjerskrējienā otrais finišēja Ričards Peders, izcīnot sudraba medaļu ar rezultātu 8,32 (8,23). Ričardam augstvērtīgs rezultāts arī 200m- 22,24. Savukārt 400m skrējienā bronzas medaļu izcīnīja Evelīna Krakope- 1:00,37.

Sacensībās izcelšanas vērts ir vairāku Valmieras Sporta skolas audzēkņu sniegums:

• Marta Luīze Pētersone 1500m- 4:42,19 (PR); 800m- 2:16,71