Izveidota sadarbība ar tirdzniecības platformu “Biļešu serviss”

Biļešu serviss

Valmieras novada pašvaldība 2023. gadā uzsākusi sadarbību ar biļešu tirdzniecības platformu “Biļešu serviss”, lai nodrošinātu ērtu, ātru, drošu un vienotu sistēmu dalībnieku reģistrēšanai un dalības apmaksai Valmieras novada Sporta pārvaldes organizētajos pasākumos. Turpmāk informācija par pasākumiem būs atrodama gan Valmieras novada pašvaldības mājaslapā valmierasnovads.lv un sociālo tīklu kontos, gan “Biļešu serviss” mājaslapā bilesuserviss.lv.

Valmieras novada pašvaldības 23. februāra domes lēmums Nr.75 nosaka, ka 2023. gadā Valmieras novada Sporta pārvaldes organizētajos pasākumos personām no 18 gadu vecuma paredzēta simboliska dalības maksas, bet bērniem un jauniešiem līdz 17 gadu vecumam dalība sporta pasākumos joprojām saglabāsies bez maksas. Izņēmums būs ikgadējais pasākums “Skrējiens apkārt Vaidavas ezeram”. Šāds lēmums pieņemts, lai spētu precīzāk plānot sporta pasākumu organizēšanu, saistītās izmaksas, kas ir atkarīgas no pieteikto dalībnieku skaita, kā arī mazinātu dalībnieku reģistrēšanās rindas pasākuma norises vietā īsi pirms sporta pasākuma sākuma. Tādējādi padarot katru pasākumu vēl labāk organizētu un ērtāku tā dalībniekiem.

Pirmais sporta pasākums ar šādu vienotu sistēmu jau gaidāms sestdien, 1. aprīlī,  Burtniekos – skriešanas un nūjošanas sacensībās “Noskrien citus”. Aicinām izmantot iespēju ātri un ērti veikt reģistrēšanos Biļešu servisa mājaslapā šeit. Jāpiemin, ka reģistrēšanās pasākumiem nepieciešama ikvienam dalībniekam, tai skaitā bērniem un jauniešiem, kuriem netiek piemērota dalības maksa konkrētajā pasākumā.