Izveido apdruku ar Valmieras 740. dzimšanas dienas motīviem!

Sagaidot Valmieras 740. dzimšanas dienu, no 18. līdz 22. jūlijam Valmieras koprades darbnīca DARE aicina ikvienu izveidot svētku apdruku ar dzimšanas dienas motīviem, bez maksas to uzdrukājot uz līdzi paņemtā kokvilnas krekliņa vai maisiņa.

Sagaidot Valmieras 740. dzimšanas dienu, no 18. līdz 22. jūlijam Valmieras koprades darbnīca DARE aicina ikvienu izveidot svētku apdruku ar dzimšanas dienas motīviem, bez maksas to uzdrukājot uz līdzi paņemtā kokvilnas krekliņa vai maisiņa.

18., 19. un 20. jūlijā no plkst. 16.00 līdz 20.00 varēs veikt svētku apdruku darbnīcas DARE telpās (Purva iela 12, Valmiera). Šajos datumos obligāti ir jāpiesaka vēlamais laiks, izmantojot rezervācijas platformu: https://www.picktime.com/DARE.

Vienas darbnīcas ilgums ir pusstunda, tajā piedaloties ne vairāk kā astoņiem cilvēkiem (ierodoties lielākā kompānijā, katru dalībnieku lūgums reģistrēt atsevišķi). Ja kādu iemeslu dēļ plāni mainās, apstiprinājuma e-pastā ir iespēja izvēlēties citu laiku vai atcelt dalību, tādējādi dodot iespēju piedalīties kādam citam.

Savukārt 21. jūlijā plkst. 11.00–18.00 un 22. jūlijā plkst. 10.00–18.00 apdruku varēs veikt Ziloņu ielā, kas būs pārtapusi par Valmieras dzimšanas dienas ielu. Atliks vien sameklēt telti ar DARE komandu un ļauties radošajam procesam.

Viens Valmieras dzimšanas dienas vēstnesis būs Valmieriņš, kurš ikdienā dara vienu no skaistākajiem darbiem pasaulē – sveic ikvienu Valmieras novada jaundzimušo. Valmieriņš dzīvo Valmieras novadā, bet precīza vieta nevienam nav zināma. Iespējams, ka viņam patīk sēdēt koka zaros, iespējams, viņš peldas kopā ar zivīm, iespējams, ka viņš prot pārvērsties mazmazītiņš, lai šūpotos uz zemenes. Droši zināms vien tas, ka bērni ir viņa labākie draugi un bērniem viņš vēl visu to labāko. Valmieras 740. dzimšanas diena ir īstais laiks, lai Valmieriņš sāktu dzīvoties arī uz krekliņiem.

Tāpat kā svētku apdrukas motīvus var izvēlēties Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas un Valmieras pilsdrupu siluetu, kā arī Valmieras izaugsmes medaļu.

Pateicamies Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņiem Samantai Ābolai un Tomam Jānim Penkam par svētku motīvu dizaina sagatavošanu!

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar DARE, zvanot pa tālruni 29344588 (Dina) vai rakstot uz .

Valmieras dzimšanas dienā galda galā vietu ieņems lielākie stāstnieki, viņi gan vienmēr saka, ka darbi runā. Kad vārdu dod darbiem, viņiem atbilde viena – panākumus svinot ar jauniem izaicinājumiem. Bet skaidrs, ka sakāmais 740 gados sakrājies daudz, senākais stāsts jau gatavs iznākt no pils mūriem – par to, kā Valmiera sākās. Medaļa Tev par to, ka Valmiera sirdī! Plašāka programma un visi jaunumi valmierasvin.lv mājaslapā.

Svētku lieldraugs – AS “Valmieras stikla šķiedra”.