Izstāde Plāņu Tautas namā

Plāņu Tautas nama izstāžu zālē līdz 25.decembrim apskatāmas Aijas Jasūnas orģinālā tehnikā gleznotas gleznas – dekori. Par iespēju apmeklēt izstādi lūdzam zvanīt pa tālruni 29139816.

Māksliniece Aija Jasūna beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas Interjera un dizaina nodaļu, ir Dizaina savienības biedre. Daudzus gadus zīmējusi komiksus par ausainīšiem Loti, Tomu un Niku un viņu piedzīvojumiem. Māksliniece ilustrējusi vairāk nekā 50 bērnu grāmatas, par darbu saņemot arī apbalvojumus. Tāpat ir izveidotas vairāk nekā 100 kustīgas e-grāmatas un dziesmiņas, spēles, kā arī vārdnīca ar 3000 zīmējumiem, palīdzot bērniem apgūt dažādas valodas. Aija Jasūna veidojusi tēlus, apsveikumu kartītes, piedalījusies kalendāru, mācību grāmatu dizaina izstrādē u.c. Plašāk Youtube kanāls AijaStudio www.youtube.com/aijastudio.