Izstāde “Krāsu spēles ar otiņām”

Strenču pilsētas bibliotēka aicina ielūkoties gleznu pasaulē! No 12.augusta bibliotēkā skatāma strencēnietes Sarmītes Liepiņas (Ziemules) akrila krāsu gleznu izstāde “ Krāsu spēles ar otiņām”. Izstādi būs iespējams aplūkot visu septembra mēnesi.

Māksliniece Sarmīte Liepiņa (Ziemule)

Pati māksliniece par sevi saka: “Esmu Strenču iedzīvotāja, pabeidzu Strenču 8-gadīgo skolu, tad mācījos Rīgā. Rīdziniece biju 30 gadus, tagad atkal dzīvoju savā bērnības skaistajā pilsētiņā pie Gaujas. Kaut kad 25 gadus atpakaļ mācījos par dizaineri un skolā bija priekšmets – zīmēšana. Tas man iepatikās un sāku mēģināt zīmēt. Sākumā ar akvareļiem, tad ar akrilu un eļļas krāsām. Glezniņa ar lācīšiem ir viens no pirmajiem darbiņiem. Protams, neesmu profesionāle, bet zīmēšana man sagādā prieku! Mums katram ir savi vaļasprieki, hobiji, aizraušanās. Man tie ir gleznošana un dārzs. Kādu laiku aizrāvos ar akmeņiem , veidoju sienas dekorus, tad koka un zaru dekorus. Kādreiz kaut ko no cementa uzbetonēju. Savus darbus zīmējot, izdzīvoju katru niansīti, katru otas triepienu. Tad laikam viss iet caur sirdi! Izstāde ir maza daļiņa no maniem gleznojumiem, kuri radušies no manas sirds, emocijām, prāta un rokām. Novēlu Jums enerģiju un uzdrīkstēšanos izpausties slēptajos talantos, kas mīt mūsos katrā!”