Izsludinātas Valmieras teātra jūnija viesizrādes Dailes teātrī

Uzsākta biļešu tirdzniecība uz Valmieras teātra jūnija viesizrādēm Rīgā, Dailes teātrī. Dailes teātra Mazajā zālē būs redzami divi jaunākie un skatītāju neviltotu sajūsmu ieguvušie iestudējumi - "MĒS, ROKS, SEKSS UN PSRS" un "KALENDĀRS MANI SAUC". Savukārt uz Lielās zāles skatuves ilgi gaidītā satikšanās ģimenes drāmā "OSEDŽAS ZEME"

Uzsākta biļešu tirdzniecība uz Valmieras teātra jūnija viesizrādēm Rīgā, Dailes teātrī. Dailes teātra Mazajā zālē būs redzami divi jaunākie un skatītāju neviltotu sajūsmu ieguvušie iestudējumi – “MĒS, ROKS, SEKSS UN PSRS” un “KALENDĀRS MANI SAUC”. Savukārt uz Lielās zāles skatuves ilgi gaidītā satikšanās ģimenes drāmā “OSEDŽAS ZEME”.

5. un 6. jūnijā dramaturģes Ances Muižnieces, režisora Jāņa Znotiņa, scenogrāfes Pamelas Butānes kopdarbs iestudējumā “MĒS, ROKS, SEKSS un PSRS”, kas stāsta par jauniem cilvēkiem, kuri 1985.gadā piedzīvoja leģendāro grupas “Pērkons” koncertu Ogres estrādē un tam sekojošo vilciena izdemolēšanu. Izrāde jauniešiem, kuri grib uzzināt, kā tas bija, un tiem, kuri to piedzīvojuši paši.

Lomās: Kārlis Freimanis, Eduards Johansons, Ilze Pukinska, Skaidrīte Putniņa, Klinta Reinholde, Sandis Runge.

11., 12., 13. un 14. jūnijā skatuves versija Andra Kalnozola spožajam un dzīvi apliecinošajam debijas romānam “KALENDĀRS MANI SAUC” Mārtiņa Eihes režijā. Stāsts par Oskaru, tādu varoni, kāds šodien visiem nepieciešams, – ar baltu dvēseli, oriģinālu skatījumu uz lietu kārtību un gaišu sirdi.

Lomās: Meinards Liepiņš, Aigars Apinis, Anna Nele Āboliņa, Regīna Devīte, Mārtiņš Liepa, Mārtiņš Meiers, Inese Ramute, Diāna Krista Stafecka, Kārlis Dzintars Zahovskis.

16. un 17. jūnijā amerikāņu dramaturga Treisija Letsa ģimenes drāma “OSEDŽAS ZEME”. Dziļi aizkustinošs, reizē skumjš un uzjautrinošs, melnā humora piepildīts stāsts par Vestonu ģimeni, kad bēres atkal sasien viņus visus kopā bērnības mājā Oklahomā – bumbā ar laika degli, kur uzsprāgst viss līdz galam neizrunātais.

Režisors Dž. Dž. Džilindžers.

Lomās: Dace Everss, Rihards Rudāks, Ieva Puķe, Krišjānis Salmiņš, Klinta Reinholde, Māra Mennika, Elīna Vāne, Inese Ramute, Januss Johansons, Rihards Jakovels, Anna Nele Āboliņa, Mārtiņš Liepa, Aigars Apinis.

Biļetes Valmieras teātra un “Biļešu Paradīze” kasēs, kā arī www.vdt.lv.

Informāciju sagatavoja:
Marta Cekule,
Valmieras teātra sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste