Izsludināta pieteikšanās “Valmieras novada Jaunatnes gada balvai 2023”

Jaunatnes gada balva 2023

Vai Tavā redzeslokā ir kāds ļoti aktīvs jaunietis, bez kura jauniešu dzīve novadā nebūtu tik piepildīta kāda tā ir šobrīd? Ja atbilde ir apstiprinoša, tad šī ir tā iespēja pateikt jaunietim “paldies”.


Valmieras novadā plaši tiek veikts darbs ar jauniešiem gan pilsētās, gan citās novada teritorijās. Jaunieši ir aktīvi iesaistījušies dažādās aktivitātēs, pilnveidojot savas prasmes, zināšanas un veicot brīvprātīgo darbu. Tādēļ šogad vēlamies pateikties visiem aktīvajiem Valmieras novada jauniešiem, kuri palīdz veidot dzīves telpu draudzīgu, radošu, izaugsmi veicinošu un motivējošu. Šī gada decembrī tiks sumināti “Jaunatnes gada balva 2023” ieguvēji, lai ieraudzītu visus novada aktīvos jauniešus aicinām Jūs – biedrības, izglītības iestādes, organizācijas, jauniešu centrus, apzināt savu jauniešu izaugsmi un ieguldījumu sabiedrībā, piesakot kandidātus šādām nominācijām:

  • Brīvprātīgais darbs Valmieras novadā – tiek apkopots brīvprātīgais darbs, kas veikts laikā no 01.12.2022. – 30.11.2023. Nominācija tiks dalītas 3 kategorijās:

“Zelts” – nostrādātas vairāk kā 100 brīvprātīgā darba stundas;

“Sudrabs” – nostrādātas vairāk kā 60 brīvprātīgā darba stundas;

“Bronza” – nostrādātas vairāk kā 40 brīvprātīgā darba stundas;

  • “Dimanta jaunietis” ieguldījums sabiedrībā un izaugsmē (13-16 un 17-25 vecuma grupās), tiks izvērtēts ieguldījums aktivitātēs, darbojoties skolas parlamentā, Jauniešu domē, jauniešu organizācijā, neformālā jauniešu grupā vai Valmieras novada Jauniešu centros, līdzdalība pasākumu organizēšanā Valmieras novadā, dalība starptautiskos projektos, pārstāvot Valmieras novadu, vai dalība novada īstenotos projektos, pretendenta īstenotās iniciatīvas Valmieras novada attīstībā.

Pieteikumus iespējams pieteikt, aizpildot anketu http://ej.uz/VN_jaunietis_2023 līdz 2023. gada 15. decembrim.

Apbalvošanas pasākums norisināsies 27. decembrī plkst. 18.00 Burtnieku Kultūras namā. Nominētajiem jauniešiem transports uz un no pasākuma tiks nodrošināts.


Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Valmieras novada Burtnieku Jauniešu centru, Trikātas Jauniešu centru, Rūjienas Jauniešu centru, Naukšēnu Jauniešu centru, Mazsalacas Jauniešu centru un Valmieras Jaunatnes centru “Vinda”.

Informāciju sagatavoja:

Daina Roze,

Valmieras novada pašvaldības

jaunatnes lietu speciāliste