Izskanēs šīs vasaras noslēdzošais “Mūda” koncerts ar Elzu Rozentāli un etnodžeza trio

Jau trešo vasaru Valmierā norisinās koncertu cikls “Mūda” – mūzika dabā. Sajūtu koncerti ir muzikāls baudījums, kura laikā izvēlētā norises vieta kļūst par neierastu, vēl neapgūtu skatuvi un vienlaikus – skaistu ainavisko scenogrāfiju.


Šovasar “Mūda” koncertus caurvij tematiskā ievirze: mežs. 27. augustā plkst. 19.00 Valmierā, mežā pie Gaujas (pa ceļam uz Ķelderleju), izskanēs šīs vasaras noslēdzošais koncerts. Koncertā piedalīsies Elza Rozentāle un etnodžeza trio, kura sastāvā ir dziesminieks un ģitārists Jānis Ruņģis, elektriskās ģitāras meistars Svens Vilsons, kā arī bundzinieks un perkusionists Pauls Ķierpe. Koncertā piedalīsies arī mūsdienu deju grupa “Baltā” (vadītāja Linda Mīļā) un performatīvais projekts “Viņās ir medūzas”.


Koncertprogrammā iekļautas latviešu tautasdziesmu aranžijas un latviešu komponistu melodijas, caur kurām klausītājam būs iespēja sakustināt sava iekšējā patriota sirdsstīgas. Vakars pie dabas ar ģitārām, perkusijām un balsi.


Informācija koncerta apmeklētājiem:
• biļetes cena: 15 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Bērniem līdz 2 gadu vecumam biļete nav nepieciešama;
• biļetes pirms koncerta varēs iegādāties arī norises vietā;
• būsim sarūpējuši sēžammaisus, taču ērtībai var ņemt līdzi arī savu piknika krēslu, sēžamspilvenu vai pledu;
• aicinām padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu;
• plašāka informācija un biļešu iegāde elektroniski: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/117745

Arī šovasar aicinām Tevi būt sajūtu “Mūdā”!