Izmaiņas Valmieras publiskās un Strenču pilsētas pirts darbalaikā Lieldienās

Lieldienu brīvdienās, no 14. līdz 16. aprīlim, ir noteiktas izmaiņas Valmieras publiskās pirts un Strenču pilsētas pirts darbalaikā.

Strenču pilsētas pirts 16. aprīlī darbosies no plkst. 10.00 līdz 22.00 (biļetes pārdos līdz plkst. 20.00). Lai nodrošinātu drošu epidemioloģisko vidi, pirti vienlaicīgi atļauts apmeklēt 16 cilvēkiem. Pirts apmeklējuma laiks vienai personai ir noteikts līdz 2 stundām. Pirts apmeklētājus aicina iepriekš pieteikties pa tālruni 26171155.

Savukārt, Valmieras publiskās pirts darbalaiks Lieldienu nedēļā ir šāds:

  • 14. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 21.00;
  • 15. aprīlī SLĒGTA;
  • 16. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 21.00.

Lai nodrošinātu drošu epidemioloģisko vidi, Valmieras publiskās pirts telpās vienlaikus var atrasties 32 apmeklētāji – 16 sieviešu un 16 vīriešu pusē. Pirts apmeklējuma laiks vienai personai ir noteikts līdz 3 stundām.

Strenču pilsētas un Valmieras publiskajā pirtī sertifikāti nav jāuzrāda. Publisko pirti nedrīkst apmeklēt, ja ir augšējo elpceļu saslimšanas pazīmes (drudzis, klepus, elpas trūkums u.c.).

Foto: www.canva.com