Izmaiņas autobusu kustībā Valmieras pilsētas svētku laikā

Valmieras 739. dzimšanas dienas laikā, 22. un 23. jūlijā, gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā.

Piektdien, 22. jūlijā, svētku gājiena laikā (no plkst.18.30 līdz 21.00) būs slēgta Rīgas iela posmā no Limbažu ielas līdz Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcai. Reģionālie starppilsētu un vietējās nozīmes maršrutu autobusi kursēs pa apvedceļu. Pasažieri tiks apkalpoti Valmieras autoostā. Valmieras pilsētas maršrutu autobusi gājiena laikā nekursēs.

23.jūlijā līdz plkst.19.00, kad būs slēgta Rīgas iela posmā no Dārza ielas līdz A.Upīša ielai, sabiedriskais transports virzienā uz Rīgu kursēs pa Baumaņa, Beātes un Limbažu ielu. Pasažierus apkalpos autobusu pieturā K.Baumaņa ielā un Beātes ielā (pretim veikalam “Austris”). Virzienā uz Valmieras autoostu autobusi kursēs pa Semināra, L.Paegles un Diakonāta ielu. Pasažierus apkalpos autobusu pieturā Semināra ielā un Diakonāta ielā. Valmieras pilsētas 7. maršruta autobuss virzienā no Valmiermuižas uz centru kursēs gar tirgu.

Jāpiemin, ka Valmieras dzimšanas dienas sestdienā, 23. jūlijā, braucieni Valmieras pilsētas maršrutu autobusos būs bez maksas.

Informāciju sagatavoja:

SIA “VTU Valmiera”