Izmaiņas autobusu kustībā Līgo svētku laikā

SIA “VTU Valmiera” informē par gaidāmajām izmaiņām autobusu kustībā Līgo svētku laikā un pārceltajā darbadienā, no 19. līdz 25.jūnijam (ieskaitot).

Valmieras pilsētas maršrutu autobusi kursēs:
• 19.jūnijā – kā darbadienā;
• 23.jūnijā – kā sestdienā;
• 24.jūnijā – kā svētdienā;
• 25.jūnijā – kā sestdienā.

Mainīts tiks arī reģionālās nozīmes maršrutu autobusu kustības saraksts. Tas skatāms uzņēmuma mājaslapas vtu-valmierasnovads.lv sadaļā “Pasažieru pārvadājumi”, “Izmaiņas kustību sarakstos”.

Lai Līgo svētki aizvadīti bez starpgadījumiem, SIA “VTU Valmiera” aicina būt atbildīgiem satiksmes dalībniekiem un nesēsties pie stūres alkohola reibumā. Uzņēmums atgādina par iespēju veikt alkohola koncentrācijas izelpā mērījumus SIA “VTU Valmiera” caurlaides punktā (Kocēnu pagasta “Brandeļos”) no plkst.5.00 līdz 21.30, kā arī Valmieras autoostā (Stacijas ielā 1), Valkas autoostā (Rīgas iela 7, Valka), Rūjienas autoostā (Brīvības iela 12, Rūjiena) un Smiltenes autoostā (Pils iela 1, Smiltene) iestāžu darba laikā. Arī svētku dienās darbalaiks minētajās vietās nemainīsies un pārbaudes ar alkometru būs pieejamas (maksas pakalpojums).

SIA “VTU Valmiera” vēl drošu vasaras saulgriežu sagaidīšanu un labu mājupceļu.

Informāciju sagatavoja:

SIA “VTU Valmiera”