Izmaiņas autobusu kustībā Jāņu laikā

SIA “VTU Valmiera” informē par izmaiņām maršrutu autobusu kustības sarakstos no 22. jūnija līdz 24. jūnijam (ieskaitot).

SIA “VTU Valmiera” informē par izmaiņām maršrutu autobusu kustības sarakstos no 22. jūnija līdz 24. jūnijam (ieskaitot).

Valmieras pilsētas maršrutu autobusi 23. jūnijā kursēs kā sestdienā.

Visu izmaiņu saraksts skatāms šeit.

SIA “VTU Valmiera” atgādina par iespēju veikt alkohola koncentrācijas izelpā mērījumus (maksas pakalpojums) Valmieras autoostā (Stacijas ielā 1) no plkst. 5.30 līdz 20.00, Valkas autoostā (Rīgas iela 7, Valka) no plkst. 4.40 līdz 19.30 un Smiltenes autoostā (Pils iela 1, Smiltene) no plkst. 6.00 līdz 20.45. Arī svētku dienās testa veikšana ir pieejama.

Lai skaisti svētki un drošs mājupceļš!

Informāciju sagatavoja:

SIA “VTU Valmiera”