Izdots pirmais Valmieras novada tūrisma ceļvedis

Apceļo Valmieras novadu

Valmieras novada pašvaldības Tūrisma pārvalde izdevusi pirmo tūrisma ceļvedi, kurā apkopotas visas novada tūristu piesaistes, maršruti, naktsmītnes un ēdināšanas vietas.

Valmieras novads patiesi ir Ziemeļvidzemes pērle, un šis tūrisma ceļvedis palīdzēs to ieraudzīt savām acīm. Esam bagāti ar dabas daudzveidību (ezeri, purvi, klintis), lepni par kultūrvēsturisko mantojumu, kas saglabājies līdz mūsdienām – pilīm, muižām, parkiem un dievnamiem. Novadā ir vairāki muzeji – katrs citādāks, bet noteikti ikvienam apmeklētājam interesants! Kur gan citur, ja ne Valmieras novadā atradīsi Japānas istabu, Fantāziju zemi, atjaunotus industriālā mantojuma objektus, kas pārtapuši par neatņemamu sastāvdaļu tūrisma piedāvājumā.

Ceļvedī varēsi smelties idejas, kā aktīvi pavadīt savas brīvdienas gan iekštelpās, gan ārā; kur baudīt SPA procedūras un aizbēgt no ikdienas steigas; kas ir tie tūrisma uzņēmēji, kuri labprāt uzņem ciemos, vada meistarklases, parāda saimniecību un to, kā top viņu produkcija; kur nakšņot; kur nogaršot gardākās maltītes vai pa kādu maršrutu doties pārgājienā, velobraucienā vai pastaigā.

Ceļvedis izdots latviešu, angļu, krievu un igauņu valodā. Tas būs pieejams gan pie tūrisma pakalpojumu sniedzējiem novadā, gan Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 10, Valmiera)* un elektroniski šeit.

*Valmieras Tūrisma informācijas centrs darbosies atbilstoši valstī noteiktajiem drošības ierobežojumiem.

Informāciju sagatavoja:

Zane Krūmiņa
Valmieras novada Tūrisma pārvaldes
Tūrisma mārketinga speciāliste
Mob. tālr.: 25437177
visit.valmiera.lv