Izdots buklets par sporta infrastruktūru Valmierā

Jāņa Daliņa stadions

Lai informētu Latvijas sporta skolas, sporta klubus, sporta federācijas un sporta pasākumu organizatorus Latvijā un ārvalstīs par sporta infrastruktūru un saistošiem pakalpojumiem Valmierā, izdots buklets “Valmiera – pasaules līmeņa spēlētājs sportā”.

Tur apkopota informācija sportistiem, sporta organizētājiem un entuziastiem par atjaunoto Jāņa Daliņa stadionu un jauno manēžu, Valmieras Olimpiskā centra piedāvātajām iespējām, tostarp ledus halli, peldbaseinu, Māra Štromberga BMX trasi “Valmiera”, un citu sporta infrastruktūru Valmierā, tāpat arī par pilsētā esošajiem sporta spēļu laukumiem un sporta bāzēm.

Izvēloties Valmieru par treniņu vai sacensību vietu, noderīga būs arī informācija par nakšņošanas mītnēm, atpūtas vietām u.c.

Buklets pieejams latviešu un angļu valodā.

Bukletu iespējams apskatīt un lejupielādēt šeit.