Izbraukuma vakcinācija nedēļas nogalē Strenčos

Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks deviņās pašvaldībās Latvijā, arī Strenčos – pasākumā “Vienpadsmit stāsti Strenču brīvdabas estrādei”. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās pašvaldības, vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji un NBS.

Sestdien, 7. augustā, Strenčos izbraukuma vakcinācija notiks no plkst. 15.00 līdz plkst. 21.00 Strenču brīvdabas estrādes teritorijā.

Izbraukumos tiks vakcinēts ar Janssen un Pfizer vakcīnām. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Laikā no 19.06. līdz 3.08. veikta izbraukuma vakcinācija 35 pasākumos, kur kopā vakcinētas 2320 personas, informē Nacionālais veselības dienests.