Īstenots projekts “Muzikālā darbnīca 2022”

3,2,1… jeb trīs dienas, divas meistarklases, viens koncerts. Tā īsumā varētu raksturot nometni “Muzikālā darbnīca 2022”, kas aprīļa beigās norisinājās Burtniekos.

Valmieras YAMAHA mūzikas skolas mērķis vienmēr ir bijis veicināt bērnu un jauniešu talantu attīstību ne tikai mūzikas jomā, bet arī papildināt izglītojamo zināšanas un prasmes, dodot iespēju iepazīt mūzikas industrijas aizkulises. Rosināt interesi par profesionālās mūzikas nozares darbību un veicināt izpratni par tajā notiekošajiem procesiem. Tāpēc šajās muzikālās darbnīcas dienās ne vien nostiprinājām jau esošās zināšanas, bet arī kaldinājām jaunas. Aizraujošās un praktiskās meistarklasēs tikāmies ar diviem sava amata lielmeistariem – grupas DAGAMBA dibinātāju, čellistu Valteru Pūci un latviešu jaunākās paaudzes režisoru Mārtiņu Kalniņu.

Neiztikām arī bez kopīgām rīta rosmēm un uz dzīvās uguns vārītas zupas. Vedām radošas sarunas un ļāvāmies muzikālām sarunām “jam session” ietvaros. Nometnes noslēdzošajā dienā aizvadījām brīnišķīgu, emocijām piesātinātu koncertu, kura klausītāji bija nometnes dalībnieku vecāki.

Rīkot nometni nekad nav tik vienkārši kā noskaitīt 3, 2, 1…, tāpēc sakām lielu paldies par atbalstu nometnes tapšanā arī Valmieras novada pašvaldībai!

Paldies ikvienam nometnes dalībniekam kā pedagogam, tā audzēknim! Paldies jauniešu vecākiem par atbalstu viņu ceļā uz mūzikas pasauli!

Projektu atbalstīja: Valmieras novada pašvaldība

Informāciju sagatavoja: Anta Ozoliņa