Interaktīvā, virtuālā scenogrāfijas izstrāde Rodžera de Kūra lugai “Ceļojums no Liepājas uz Embūti” Dikļu amatierteātra izpildījumā (2023)

Interaktīvā, virtuālā scenogrāfijas izstrāde Rodžera de Kūra lugai “Ceļojums no Liepājas uz Embūti” Dikļu amatierteātra izpildījumā (2023)

Interaktīvā, virtuālā scenogrāfijas izstrāde Rodžera de Kūra lugai “Ceļojums no Liepājas uz Embūti” Dikļu amatierteātra izpildījumā (2023)

Projekta īstenotājs: Iniciatīvas grupa “Dikļu amatierteātra dalībnieku grupa “Mīlam teātri!””
Pašvaldības finansējums: EUR 999
Projekta mērķis: veidot, organizēt un iepazīstināt Valmieras novada sabiedrību ar latviešu tradicionālās kultūras vērtībām – teātra spēlēšanu mūsdienīgākā izpildījumā, veicinot projekta dalībnieku profesionālo izaugsmi un kvalitātes celšanu, bagātinot personīgo un projekta mērķgrupu dalībnieku pieredzi.
Paveiktais: sagatavots vieglās automašīnas makets kā skatuves noformējums, notikuši mēģinājumi Dikļu kultūras centrā un Olivera Pavicēviča studijā. Izrādes pirmizrāde notikusi Dikļu kultūras centrā 09.12.2023., kā arī grupas dalībnieki ar izrādi piedalījušies amatierteātru skatē Strenčos 16.12.2023.