Interaktīvā darbnīca “Bizness ar pievienoto vērtību – ilgtspējīgas ietekmes radīšana kā veiksmes atslēga”

Labklājības ministrija kopā ar biedrību “Reach for Change Latvia” 13. jūnijā plkst. 12.00 – 13.30 LIAA Valmieras biznesa inkubatorā, Purva ielā 12a, Valmierā ielūdz Jūs uz interaktīvo darbnīcu “Bizness ar pievienoto vērtību – ilgtspējīgas ietekmes radīšana kā veiksmes atslēga”.

Pasākumā runāsim par ieguvumiem, ko sociālās ietekmes un ilgtspējas iekļaušana uzņēmuma pamatstratēģijā sniedz biznesa attīstībai un par idejām, ko uzņēmēji var aizgūt no sociālās uzņēmējdarbības un sociālās ekonomikas. Darbnīcā aicināti piedalīties jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori, topošie uzņēmēji,  kā arī dažādu nozaru profesionāļi, kuri saistīti ar biznesa vidi.

12.00 – 12.40 Informatīvā daļa
– Iespējamie ieguvumi biznesam, integrējot sociālo ietekmi un ilgtspēju uzņēmuma pamatsratēģijā
– Idejas, ko aizgūt no sociālās ekonomikas un sociālās uzņēmējdarbības

12.40 – 13.30 Interaktīvā daļa
– Darbs pāros vai mazās grupās: kā integrēt sociālo ietekmi un ilgtspējas principus sava uzņēmuma darbībā. Seko ideju prezentēšana un kopīga diskusija.

Reģistrācija darbnīcai līdz 12. jūnijam: 
https://forms.gle/EuniJTag84wRPKAc6
Pasākums tiek organizēts Labklājības ministrijas sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!” ietvaros
.

Informāciju sagatavoja:
Marta Bergmane
Organizācija “Reach for Change”