Informatīvs seminārs par LEADER iespējām plānošanas periodā no 2023. – 2027.gadam

Izsludināts atklātais projektu konkurss jaunatnes organizāciju darbības atbalstam

Biedrība “No Salacas līdz Rūjai” aicina uz informatīvo semināru “LEADER iespējas 2023-2027”. Pasākumā piedalīsies arī Lauku atbalsta dienesta Ziemeļvidzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Valsts atbalsta un LEADER pasākuma daļas vadītāja Baiba Kiršblate, ALTUM Vidzemes reģiona vadītāja Olita Untāla un zīmola “Uz kūko” īpašniece Anete Ādamsone.

Semināra mērķis ir iepazīstināt klātesošos uzņēmējus, nevalstiskā sektora pārstāvjus, pašvaldību un citus interesentus ar biedrības “No Salacas līdz Rūjai” izstrādāto Sabiedrībā virzītas vietējās attīstības stratēģiju 2023. – 2027. gadam un informēt par LEADER projektu iespējām.

Pieteikšanās semināram, aizpildot elektronisko reģistrācijas veidlapu https://ej.uz/2024seminars

vai rakstot e-pastu uz

Seminārs norisināsies 8. aprīlī plkst. 13.00 Kocēnu Kultūras nama 2.stāva zālē, Kocēnos.