Valmieras novada pašvaldības informatīvā izdevuma izplatīšana

Informatīvais izdevums

2023. gada 29. augustā tika izsludināts iepirkums “Valmieras novada pašvaldības informatīvā izdevuma izplatīšana Valmieras novadā”. Iepirkuma procedūras rezultātā ir noskaidrots, ka Valmieras novada pašvaldības bezmaksas informatīvo izdevumu no 2023. gada novembra uz vienu gadu Valmieras valstspilsētas administratīvajā teritorijā izplatīs SIA “RELLER”, uzņēmums, kas to darīja iepriekš. Savukārt Valmieras novada administratīvajā teritorijā, izņemot Valmieras valstspilsētu, izdevuma ievietošanu pastkastītēs veiks VAS “Latvijas Pasts”, kas to darīja iepriekš.          

Pašvaldības izdevuma izplatīšanas periods ir katra mēneša pēdējā pilnā darba nedēļa – no pirmdienas līdz piektdienai. Oktobrī informatīvais izdevums tika izplatīts no 23. līdz 27. oktobrim. Elektroniski lasiet šeit. Nākamais informatīvais izdevums tiks izplatīts no 21. līdz 24. novembrim. Izplatīšanas darba uzdevums paredz informatīvā izdevuma izplatīšanu visās Valmieras novada privātmāju, dzīvokļu un juridisko personu pastkastītēs.

Aicinām iedzīvotājus informēt Valmieras novada pašvaldību, ja savā pastkastītē nesaņemat informatīvo izdevumu, zvanot pa tālr. 64207150 vai rakstot uz e-pasta adresi ! Ņemot vērā, ka pašvaldības informatīvais izdevums nav reklāmas materiāls, uz informatīvo izdevuma ievietošanu pastkastēs neattiecas uzlīme, kas aicina nemest pastkastēs reklāmas, līdz ar to, ja informāciju par aktuālo pašvaldībā iegūstiet elektroniski, un informatīvo izdevumu drukātā veidā saņemt nevēlaties, aicinām sazināties ar pašvaldību pa norādīto kontaktinformāciju!