Informācija rokoperas “Mauglis” biļešu īpašniekiem!

Mīļie skatītāji!

Šonedēļ ceļu pie Jums sāks rokopera “Mauglis”, kuras pirmizrādi mēs visi gaidām jau divus gadus. Esam saskārušies ar daudzām grūtībām, no kurām pēdējās ir ieviesušas būtiskas korekcijas mūsu ikdienā – no pirmdienas, 11. oktobra, valstī atkal ir ieviests ārkārtējais stāvoklis. Lai arī formāli šajā laikā publiskie pasākumi drīkst notikt, to norise ietver virkni ierobežojumu, kuru dēļ tik vērienīgu iestudējumu kā rokopera “Mauglis” klātienē nevarēs noskatīties visi, kas ir iegādājušies biļetes. Saskaroties ar šiem ierobežojumiem, diemžēl, mēs nevarēsim ierasties pie Jums ar rokoperas “Mauglis” iestudējumu, arī turpmākās izrādes citās Latvijas pilsētās, saglabājoties ierobežojumiem, šogad nebūs iespējamas.

Tomēr, cienot Jūsu lojalitāti, mēs varam piedāvāt iespēju 50 skatītājiem, kas ir iegādājušies biļetes, apmeklēt īpašo iestudējuma pirmizrādi piektdien, 15. oktobrī pl. 19.00, kas notiks Rīgā, Jūrmalas gatvē 96, Rīgas Amatniecības un mediju tehnikuma multifunkcionālajā zālē. Diemžēl, šogad tā būs vienīgā iespēja klātienē noskatīties šo iestudējumu. Ja vēlaties apmeklēt izrādi Rīgā, lūdzu, atsūtiet savu pieprasījumu uz epastu , norādot informāciju par savām biļetēm (rinda, vieta, cena), kā arī – ņemot vērā jauno prasību par biļešu personalizāciju – vārdu, uzvārdu un kontakttālruni tiem, kuri gribētu apmeklēt izrādi Rīgā.

Ņemot vērā to, ka izrāde notiek Rīgā, nevis pilsētā, uz kuru iegādājāties biļetes, mēs saprotam, ka šīs ir papildus neērtības, tādēļ piedāvājam Jums izvēles iespēju – pieteikties iespējai apmeklēt izrādi (ja pieteikumu būs vairāk, mēs rīkosim izlozi, informējot skatītājus līdz ceturtdienas rītam). Tie, kuri nevēlas apmeklēt izrādi Rīgā (vai neiekļūs to 50 skatītāju vidū, kuri tiks pie iespējas apmeklēt izrādes Rīgā), varēs nodot biļetes un saņemt par tām naudu, tiklīdz valdība būs pieņēmusi attiecīgu lēmumu. Izdarot izvēli par izrādes apmeklēšanu, lūdzu ņemiet vērā, ka ieeja būs, uzrādot derīgu sertifikātu un izrādes laikā būs jālieto FFP2 sejas maska. Mēs ļoti ceram uz Jūsu izpratni šajā situācijā.

Patiesā cieņā,

Juris Millers,

producents