Informācija par Burtnieku ezera pontonu laipu

Burtnieku ezera pontonu laipa

Vēlais pavasaris un lielais kūstošā ledus daudzums nav saudzējis Burtnieku ezera vairāk nekā 80 metrus garo pontonu laipu – pēc konstrukciju sagatavošanas ziemai, laipa tomēr ir cietusi, it īpaši gala platforma. Papildu problēmas sagādājis arī uzņēmums, kas uztur pontonu laipu un veic tehnisko apkopi, aizkavējot nepieciešamo remontdarbu un uzstādīšanas darbu veikšanu.

Tā kā pontonu laipas remontdarbi ir veicami ūdenī, nepieciešams piesaistīt gan speciālu tehniku, kā arī pieredzējušus speciālistus. Burtnieku apvienības pārvalde pašlaik aktīvi risina radušos situāciju, lai laipa drīzumā tiktu salabota un saulainajā vasaras laikā būtu pieejama ikkatram Burtnieku ezera apmeklētājam, sniedzot iespēju atpūsties un izbaudīt skaistos dabas skatus. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām gan Burtnieku ciemata iedzīvotājiem, gan visiem ezera ciemiņiem!

Aicinām arī turpmāk ikvienu Burtnieku apvienības iedzīvotāju ziņot par novērotajiem vides objektu un infrastruktūras bojājumiem, lai īpašumu apsaimniekošanas un saimniecības daļas darbinieki varētu operatīvi novērst radušās problēmas un apkārtējā teritorija būtu sakopta.

Burtnieku apvienības īpašumu apsaimniekošanas speciālistu un saimniecības vadītāju kontaktus (attiecīgi par katru pagastu) atradīsiet šeit.