Informācija par pašvaldības uzņēmumu un iestāžu darbību! (papildināta)

novads

Saeima ārkārtas sēdē par godu Latvijas vīriešu hokeja izlases augstajam sasniegumam pasaules čempionātā lēmusi pirmdienu, 2023. gada 29. maiju, pasludināt par svētku dienu, Latvijas hokeja komandas 2023. gada Pasaules hokeja čempionāta bronzas medaļas ieguves dienu.

Skolēnu plānoto pārbaudījumu norise notiks atbilstoši eksāmenu grafikam. Pirmdien plānota divu eksāmenu norise. 9. klases kārtos centralizēto eksāmenu latviešu valodā un augstākā līmeņa eksāmenu dizainā un tehnoloģijās. Plānotās ekskursijas un pārgājieni skolēniem notiek pēc izglītības iestādes lēmuma.

Lai nodrošinātu pirmsskolas iestādes pakalpojumu vecākiem, kuriem šodien jāstrādā, katrā Valmieras novada pirmsskolas izglītības iestādē darbosies dežūrgrupa.

SIA “VTU Valmiera” autobusi kursē pēc darba dienu grafika, arī skolēnu transports tiek nodrošināts kā darba dienā.

Savukārt “Vidzemes slimnīcā” visas ieplānotās vizītes un ārstniecības pakalpojumi notiks kā plānots.

SIA “Valmieras ūdens” klientu apkalpošanas daļa nestrādās, pakalpojumi tiek nodrošināti, akūtos gadījumos iedzīvotāji aicināti sazināties dežurantiem (29353227, 26458278).

Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “ZAAO” informē, ka gan klientu apkalpošanas, gan EKO laukumu darba laiks netiek mainīts! Arī atkritumu izvešana notiek pēc plānotā grafika!