Ikviens aicināts piedalīties “PELD-DIENĀ 2024”

Pelddiena 2024

Jau trešo reizi Valmieras peldbaseinā tiek rīkota “PELD-DIENA”, kas šogad notiek “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla” ietvaros, un dalība tajā ir bez maksas! “PELD-DIENA 2024” Valmieras peldbaseinā norisināsies sestdien, 10. februārī, plkst. 12.00-14.00 un tajā aicinām piedalīties ikvienu!

Nu jau ikgadējā pasākumā ikvienam ir iespēja pārbaudīt savus spēkus brīvā stila peldējumā pēc individuāla starta, piesakot savu dalību, aizpildot anketu.

Inga Amerika, Valmieras peldbaseina projektu vadītāja: “Priecājamies, ka šis  2022. gadā aizsāktais pasākums, pateicoties lielajai interesei un atsaucībai, ir kļuvis par ikgadēju. Esam raduši iespēju, Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla ietvaros, to šogad organizēt bez dalības maksas, tāpēc vēl jo vairāk aicinu piedalīties “PELD-DIENĀ 2024″, kas pieejama ikvienam interesentam, lai jautri un aktīvi pavadītu dienu kopā ar ģimeni un draugiem”.

Pieaugušie varēs peldēt 50 m vai 100 m distances, bērni – 25 m vai 50 m distances. Pavisam mazie peldētāji un iesācēji no plkst. 13.00 līdz 14.00 savas prasmes varēs pārbaudīt vidējā mācību peldbaseinā, pārpeldot to divas, četras vai vairāk reizes.

Ja nepieciešams, dalībnieki varēs izmantot inventāru – peldbaseina nūdeli vai dēlīti.  “PELD-DIENAS” noslēgumā tiks apbalvoti lielā peldbaseina katras distances trīs ātrākie peldētāji.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam dalība pieaugušā pavadībā. Katram dalībniekam lūgums parūpēties par peldcepuri, peldkostīmu, dvieli un piemērotiem maiņas apaviem.

Uz tikšanos Valmieras peldbaseinā!

“PELD-DIENU” organizē Valmieras Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību un tā norisinās “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla” ietvaros, kas 2024. gada februārī aicina iedvesmoties aktīvam dzīvesveidam, piedaloties kādā no teju 50 bezmaksas aktivitātēm!

Valmieras Olimpiskais centrs ir starptautiskiem standartiem atbilstošs sporta komplekss, kas piedāvā plašu sporta infrastruktūras pakalpojumu klāstu profesionāliem sportistiem, pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem.