Iesniegums pašvaldībai

Iesniegums pašvaldībai

Lai atvieglotu pašvaldības pakalpojumu saņemšanu, aicinām izmantot iedzīvotāju ērtībām sagatavotas pašvaldības tīmekļvietnē valmierasnovads.lv atrodamas tematiskas iesnieguma veidlapas, un iedzīvotājiem nebūs jāšaubās par to, vai un kāda informācija konkrētajā gadījumā norādāma iesniegumā vai pievienojama tā pielikumā.

Pakalpojuma pieprasīšanai izstrādātās veidlapas (gan tematiskās, kas pielāgotas konkrētam pašvaldības pakalpojumam, gan brīvā stilā rakstītam tekstam) var atrast divējādi:

  • sameklējiet attiecīgo pakalpojumu pašvaldības tīmekļvietnes valmierasnovads.lv sadaļā “Pakalpojumi”, kur atradīsiet saiti uz speciālo veidlapu, ja šim pakalpojumam tāda paredzēta;
  • tematiskās iesnieguma veidlapas varat meklēt arī sadaļā “Pašvaldība” – “Dokumenti”, lodziņā “Dokumenta veids” izvēloties “Iesnieguma veidlapa” un veicot papildu izvēli logos “Tēmas” un/vai “Meklēt pēc vārda”.


Atrast un, ja nepieciešams, izdrukāt vajadzīgo veidlapu jums palīdzēs arī jūsu dzīvesvietai tuvākajā pašvaldības klientu apkalpošanas centrā vai bibliotēkā.

Elektroniski parakstītu iesniegumu iespējams iesniegt:

  • ja iesniedzējam ir izveidota sava e-adrese jeb digitālā pastkastīte portālā latvija.gov.lv, kopš 2023. gada 1. janvāra e-adreses lietošana juridiskām personām ir obligāta, fiziskām personām brīvprātīga – nosūtot uz Valmieras novada pašvaldības e-adresi;
  • nosūtot uz pašvaldības oficiālo e-pasta adresi .


Par elektronisku saziņu ar pašvaldību vairāk lasiet pašvaldības tīmekļvietnē “Pašvaldība” – “E-saziņa ar pašvaldību”.

Iesniegumu papīra formātā var iesniegt:

  • klātienē dzīvesvietai tuvākajā Valmieras novada Valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā;
  • klātienē Klientu apkalpošanas centrā Lāčplēša ielā 2, Valmierā;
  • sūtot pa pastu Valmieras novada pašvaldībai, Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā, LV-4201.