Iesaiņo dāvanai Valmieras novada kalendāru

Kalendārs 2022

Valmieras novada 2022. gada kalendārs ir nedaudz noslēpumains, romantisks, ainavisks un arī elpu aizraujošs. Katru mēnesi izkrāso kāds dabas skats mūsu novadā: apsnigušas Neļķu klintis Mazsalacā, aizsalusī Gauja Valmierā, pavasaris Rūjienā, ražas laiks Kauguros un Saulgrieži Naukšēnos, dabas spēks Burtniekos, Gaujas tilts Strenčos vasaras pilnbriedā un rudenīgās dzērves Bērzaines pagastā.

Valmieras novada kalendārs var būt lieliska dāvana Ziemassvētkos gan novada iedzīvotājiem, gan viesiem, gan arī mūsējiem, kuri atrodas ārpus Latvijas, bet ilgojas pēc mājām.

Kalendāra cena ir 3,50 EUR.

Kalendāru var apskatīties un iegādāties Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 10, Valmiera), un klientu apkalpošanas centros apvienībās (darba dienās):

  • Kocēnos (Alejas iela 8, Kocēni);
  • Matīšos (Skolas iela 11, Matīši);
  • Mazsalacā (Pērnavas iela 4, Mazsalaca);
  • Naukšēnos (“Pagasta nams”, Naukšēni);
  • Rūjienā (Raiņa iela 3, Rūjiena);
  • Strenčos (Rīgas iela 7, Strenči);
  • Trikātā (Nākotnes iela 3, Trikāta).

No 15. novembra Valmieras Tūrisma informācijas centrs strādā zaļajā režīmā (var apmeklēt ar Covid-19 sertifikātu), no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 18.00. Valmieras Tūrisma informācijas centrā Ziemassvētku dāvanām var iegādāties ne tikai novada kalendāru, bet arī dažādus suvenīrus ar Valmieras novada simboliku, piemēram, keramikas krūzes, stikla izstrādājumus, džemperus, zeķes, cepures, rakstāmpiederumus, dažādas ēdamlietas un citas dāvanas.