Ieplāno bērnam piedzīvojumu nometnē “Vasaras akadēmija 2024” Valmierā

Vasaras nometne bērniem

Veselīgs uzturs, drošība uz ūdens, daudz un dažādām aktivitātēm svaigā gaisā mijoties ar radošām nodarbēm – tā būs tava bērna, krustbērna vai laba drauga viena no neaizmirstākajām vasaras nedēļām dienas nometnē “VASARAS AKADĒMIJA” Valmierā!

Līdztekus aizraujošām radošajām un aktīvām sportiskajām nodarbēm, dalībniekiem būs iespēja ik dienu izmantot arī Gaujas stāvo krastu Sajūtu parka tīklu labirintu – jautro atrakciju 200 m2 platībā un 4 m augstumā no zemes! Gūt izzinošas un sajūtas attīstošas iemaņas uz basām pēdiņām sajūtot dažādu materiālu pieskārienu baskāju takā, kā arī, protams – leģendāro taku kokos ar 4 trošu nobraucieniem pāri teiksmainajai Gaujai! Tas tik būs!

“VASARAS AKADĒMIJAS” mērķis nemainīgi ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, attīstīt patstāvību un pārliecību par savām spējām, pilnveidot vai radīt priekšstatu par aktīvās atpūtas daudzveidību un tās pozitīvo ietekmi ikdienas dzīvē. Radīt iespēju, pilnveidot komunikācijas prasmes ar vienaudžiem.”VASARAS AKADĒMIJAS mērķis nemainīgi ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, attīstīt patstāvību un pārliecību par savām spējām, pilnveidot vai radīt priekšstatu par aktīvās atpūtas daudzveidību un tās pozitīvo ietekmi ikdienas dzīvē. Radīt iespēju, pilnveidot komunikācijas prasmes ar vienaudžiem.

Nometņu programmā paredzētas dažādu iemaņu attīstošās meistarklases un nodarbības. Ne tikai ieskats, bet arī praktiskas nodarbības veselīgu un vieglu ēdienreižu pagatavošanā. Tāpat -iedvesmojoši stāstu vakari ar dažādu nozaru profesionāļiem un entuziastiem.

Jūnija nometnēs nodarbības arī Valmieras peldbaseinā!

Vecuma grupas un nometņu norises laiki

6-8 gadi     

17.-21. jūnijs

15.-19. jūlijs

12.-16. augusts 

8-10 gadi 

25.-28. jūnijs

22.-26. jūlijs

19.-23. augusts

10-12 gadi

8.-12. jūlijs

5.-9. augusts

Dalība nometnē: 210 EUR

Pamata norises vieta: Gaujas stāvo krastu Sajūtu parks, Valmiera, J. Daliņa iela 2.

Pieteikšanās: https://ej.uz/vasaras_akadēmija_2024

Nometņu norise saskaņota un reģistrēta vietnē www.nometnes.gov.lv

Nometni organizē Valmieras Olimpiskais centrs. Paturam tiesības nometni atcelt gadījumā, ja grupa nenokomplektējas.

Kontaktinformācija:
Nometnes vadītāja: Iluta Urbanoviča