Iepazīsti un izmēģini ziemas peldes

Ziemas peldes

Zinātāji teic, ka aukstajā sezonā, kad ārpus telpām pavadām krietni mazāk laika, ziemas peldēšana esot gluži kā glābiņš veselam ķermenim un garam. Esi domājis par ziemas peldēm, bet nevari saņemties izmēģināt? Vēlies uzzināt ilggadējo “roņu” pieredzi? “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla” ietvaros būs iespēja piedalīties divās ziemas peldētāju aktivitātēs – praktiskajā daļā jeb iedvesmas stāstos un aktīvajā daļā, kurā ikvienam interesentam būs iespēja izmēģināt nu jau tik ļoti populāro ziemas peldēšanu!

Iedvesmas stāsti: ZIEMAS PELDES
Sestdiena, 10.02, plkst. 18.00-19.00
Jāņa Daliņa stadions, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera
Dalība: bez maksas

Draudzīgā atmosfērā atskatīsimies netālā vēsturē, tostarp kā ziemas peldēšanas aizsākusies pasaulē, Latvijā un Valmieras novadā, būs iespēja aprunāties ar jau pieredzējušiem ziemas peldētājiem, kā arī iepazīties ar Valmieras novada ziemas peldētāju “Valmieras roņi” pieredzes stāstiem.

ZIEMAS PELDE Daliņu pludmalē
Svētdiena, 11.02., plkst. 11.00-12.00
Daliņu pludmale, Valmiera
Dalība: bez maksas

Ziemas peldē Daliņu pludmalē gaidīsim gan pieredzējušus “roņus”, gan tos, kuri vēlas šo nodarbi uzsākt! Pēc “roņošanas” dalībnieki aicināti sasildīties saunā Jāņa Daliņa stadionā (plkst. 11.30-13.00).

Aicinām pieteikties aktivitātēm aizpildot pieteikuma anketas: https://linktr.ee/valmierasoc

2024. gada februārī Valmieras Olimpiskais centrs aicina iedzīvotājus iedvesmoties aktīvam dzīvesveidam, piedaloties “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivālā”! Festivāla ietvaros ikvienam, no bērna līdz senioram, būs iespēja bezmaksas nodarbībās iepazīt kādu no 20 sportiskajām aktivitātēm un bagātināt savu pieredzi teju 50 dažādos norišu laikos Valmieras peldbaseinā, Valmieras Olimpiskajā centrā, Jāņa Daliņa stadionā, Sporta veselības centrā, Daliņu pludmalē, Vidzemes džudo skolā, Valmieras mežos un takās.

Valmieras Olimpiskais centrs ir starptautiskiem standartiem atbilstošs sporta komplekss, kas piedāvā plašu sporta infrastruktūras pakalpojumu klāstu profesionāliem sportistiem, pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem.