Iepazīsti pārmaiņu metodi neirografiku!

Iepazīsti neirografiku

9. decembrī plkst. 10.00 Valmieras Muzeja pedagoģisko nodarbību un semināru telpā Bruņinieku iela 1, Valmierā aicinām uz iepazīšanos ar pārmaiņu metodi neirografiku.

Nodarbības dalībnieki instruktores un izaugsmes treneres Diānas Baumanes vadībā uzzinās, kas ir neirografika, kā tā darbojas, kā neirografika var noderēt ikdienā, un izpratīs sevī notiekošos pārmaiņu procesus. Pēc teorētiskās daļas paredzēta arī praktiska darbošanās, zīmējot neirografikā.

“Neirografika ir meditācija ar atvērtām acīm – zīmē un reizē esi ceļojumā. Tā palīdz atvērties tiem, kuriem ir grūti meditācijas, tās klasiskajā izpratnē, laikā pieklusināt prātu un vizualizēt. Neirografika palīdz saklausīt un saredzēt sevi, tādējādi uzlabojas dzīves kvalitāte. Kļūsti sazemētāks un stabilāks, tā harmonizē un līdzsvaro. Vieglāk būt klātesošam ikdienas procesos. Neirografiku pielieto dažādās dzīves situācijās –  attiecībās, karjerā, veselības uzlabošanā, labklājības nodrošināšanā, mērķu un nodomu īstenošanā,” ar neirografikas ieguvumiem iepazīstina D. Baumane.

Uz nodarbību katram dalībniekam jāņem līdzi krāsainie zīmuli, melni marķieri (vidēja un bieza izmēra), kā arī ūdens dzeršanai.

Nodarbība ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents ar un bez priekšzināšanām neirografaikā!

Lai pieteiktos nodarbībai, lūgums aizpildīt elektronisko anketu ŠEIT