Ielu pārbūves darbu laikā autobusu pieturvietas Valmierā nemainās

Ielu pārbūves darbu laikā autobusu pieturvietas Valmierā nemainās

SIA “VTU Valmiera” informē, ka Valmierā notiekošo ielu pārbūves darbu dēļ vairākiem autobusiem ir mainīts braukšanas ceļš, taču pasažieru uzņemšana un izlaišana norisinās līdzšinējās pieturvietās bez izmaiņām.

Pilsētas sabiedriskais transports turpina braukt pa ceļa posmiem, kas citiem satiksmes dalībniekiem ir slēgti. 1. un 12. maršruta autobusi kursē pa Tērbatas, Liepu un Raiņa ielu (līdz pārbūves darbiem – pa Valkas ielu). Taču pieturvietas šajos maršrutos nemainās – pasažierus joprojām apkalpo pieturvietās “Valmieras Viestura vidusskola” un “Valmieras 2. vidusskola”.

Maršrutu autobuss, kas dodas uz Dikļu skolu, apstājas arī pieturvietā pie Valmieras 2. vidusskolas.

Informāciju sagatavoja:

SIA “VTU Valmiera”