Ielaid pavasari savā sētā: Sāc sezonu ar pagalma sakopšanu!

Ielaid pavasari savā sētā!

Līdz ar pavasara iestāšanos un dabas atmošanos, SIA “ZAAO” aicina reģiona iedzīvotājus un uzņēmumus aktīvi iesaistīties pavasara sakopšanas darbos, izmantojot plašo pakalpojumu klāstu, ko piedāvā uzņēmums – no dārza zaļo atkritumu šķirošanas līdz lielgabarīta atkritumu izvešanai.

Dārzu un parku atkritumi

SIA “ZAAO” (turpmāk – ZAAO) piedāvā ērtu zaļo atkritumu izvešanu no jūsu mājām vai to nodošanu uzņēmuma EKO laukumos. Šis pakalpojums ir piemērots dārza atkritumiem, piemēram, zāles pļāvumiem, lapām un zariem, kas pavasarī kļūst par ikdienu. Nododot šos atkritumus atbildīgi, jūs veicināsiet to atkārtotu izmantošanu un pārstrādi.

Lielgabarīta atkritumu izvešana

Pavasaris ir lieliska iespēja sakopt mājas un atbrīvoties no nevajadzīgām lielām lietām, piemēram, mēbelēm. ZAAO piedāvā lielgabarīta atkritumu izvešanas pakalpojumu no adreses, kā arī iespēju to pašiem nogādāt EKO laukumos. Uzņēmums nodrošinās, ka jūsu nevajadzīgie priekšmeti tiek savākti ērtā un atbildīgā veidā, vienlaikus nodrošinot to pareizu šķirošanu un pārstrādi.

Lietoto automašīnas riepu nodošana

Gada laikā no vienas pilngadīgas privātpersonas 4 vieglo automašīnu riepas ZAAO EKO laukumos pieņem bez maksas. Tāpat privātpersonām ir iespēja nodot arī kravas automašīnu un autobusu riepas, samaksājot 7,01 EUR/gab. Juridiskām personām riepu nodošana ir maksas pakalpojums. Vieglo automašīnu riepas ir iespējams nodot EKO laukumos (2,50 EUR/gab.), kravas automašīnu un autobusu riepas iespējams nodot AEC “Daibe”.

ZAAO Vides ilgtspējas pakalpojumu daļas vadītāja Arita Smalkā-Boriseviča  aicina Vidzemes reģiona iedzīvotājus un uzņēmumus pievērst īpašu uzmanību savai vides pēdai šajā pavasarī: “Mēs visi zinām, cik pievilcīgi var šķist lapu, zaru vai pat riepu sadedzināšana savā pagalmā, bet šāda rīcība var nopietni kaitēt gan mūsu pašu veselībai, gan apkārtējai videi. Tāpēc ZAAO piedāvā drošus un videi draudzīgus veidus, kā rūpēties par šiem atkritumiem, nodrošinot to atbildīgu apsaimniekošanu. Aizmirsīsim par sadedzināšanu un izvēlēsimies zaļāku rītdienu. Izmantojot mūsu pakalpojumus, mēs kopā varam veidot tīrāku un veselīgāku vidi ne tikai mums pašiem, bet arī nākamajām paaudzēm. Pavasaris ir laiks jauniem sākumiem, tāpēc pieņemsim apņemšanos rūpēties par mūsu zemi atbildīgi un ar mīlestību.”

Plašāka informācija par ZAAO piedāvātajiem pakalpojumiem, to cenām, kā arī EKO laukumu adresēm, darba laikiem pieejama tīmekļa vietnēs www.zaao.lv sadaļās Pakalpojumi un EKO laukumi

Dina Lukaševiča-Lāce
Sabiedrisko attiecību vadītāja
t. +371 26457132
e-pasts:
www.zaao.lv